Kapat

Yemek yapmayi cok seviyorum :D elimden her yemek gelir sizce bir erkek bunlari bilse sogurmu baglanir mi?

yani yemek yapmayi bir zayiflik olarak gormuyorum aslinda bir erkek bana yardim etsin ben hizmetcimiyim bu pskolejm hic olmadi yani bazi kuzenlerim ben evlensem hizmetci tutarim filan diyor baana sacma geliyor cunku kucuklukten beridir annem bana yaptirir yemekleri :D

0|1
7|24

En İyi Kız Görüşü

• hayır yemek yapmak zayıflık değil lazım olan bir şey herkesin öğrenmesi lazım

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 24

• Sen erkeginin hizmetcisi olucaksin kizim!! Ne hizmetci tutmasi onlar anormal biraz normal
    Olan sensin gay olmasam tanismak isterdim senle dee.. kizlar biraz kadin olun artik yaa yeterrrr!! Ben mi ogreticem nasil olunacagini size!! Deliriyorum boyle hizmetci tutarim is yapmam diyen kadin gordukce! Ne kadar sanslilar farkinda degiller :(

2|0
    0|0
  • 3 senedir KS'de takılıyorum. Senin gibi kızları artık parmakla sayamıyoruz çünkü o kadar bile kız kalmadı ^^ Helal olsun.

1|0
    0|0
    • tesekkur ederim arkadasim ama kizlar fitratina uygun yasamali hic sarma sarmayan anne gordukmu demi eskileri yasatmak sart heleki su devirde yani.

• evet tesekkur ederim guzel yorumlarin icin arkadasim :)

• bende yemek yapmayı çok severim mesela soğuması için kötü bir özellik olması lazım sen yemek yapıyosun diye senden soğuması çok absürt bir durum olur o yüzden rahat ol soğumaz aksine hoşuna gider çünkü hamarat bir hatun ile beraber çoğu hatun yumurta kıramazken sen bu konuda başarılı isen bu sana avantaj kazandırır

1|0
    0|0
    • bencede yani hani simdi soyle bir imaje var kizlarda ya hersey esit olmali diye esit olacak tabide erkek erkek kadin kadin olacak o yuzden merak ettim erkeklerin gorusunu saol cok aciklayici bir gorus olmus.

• rica ederim faydası dokundu ise ne mutlu bana

• Abeste iştigal bir durum değil yani, yapabilmeniz elbette güzel. Mesela kendim için diyeyim, ben de yemek yapabildiğim için. Hanımım ile mutfakta takılmayı hayal ederim. O da anlasın yani 😂😂

1|0
    0|0
  • Katılıyorum. Hizmetçi de insan.

0|0
    0|0
  • Oohoo sen ne diyorsun dizinin dibinden ayrılmam 😀👍

1|0
    0|0
  • Baglanir tabiki off of ne guzel bizimkide anca makarna yapar 😀

1|0
    0|0
    • :d soyle bana en iyi yemekleri yap sana bağlanıym dahada dee belki yapar

• Yok beceremiyor 😀 ya tuzu cok oluyor ya baska bir seyi tutturamiyor bir turlu biraz beceriksiz benim ki 😀 keske guzel yemekler pastalar yapabilse of of 😑😶😀

• Belli olmaz

0|0
    0|0
  • aynı ben:)))

0|0
    0|0
  • Portakalli ördek yapabiliyorsan bana uyar :)

0|0
    0|0
  • Kimse almazsa ben alırım seni

0|0
    0|0
  • Baglandim bile 😂

0|0
    0|0
  • benim hoşuma gider

0|0
    0|0
  • mal değilse soğumaz

0|0
    0|0
  • Sadece beğenir

0|0
    0|0
  • Bu özellikten dolayı soğuyan erkek, erkek değildir...

0|0
    0|0
  • Sana bir şarkı göndereyim mi 😂

0|0
    0|0
  • Evde kalmazsın :)

0|0
    0|0
  • bağlanır tabi 😌 isim ne bu arada😂

0|0
    0|0
  • patlıcan Musakka yapabiliryormusun

0|0
    0|0
  • Akıl akıllll...

0|0
    0|0
    • akil derken

• Ablacım her türlü yemeği yapmayı biliyosun bir de artı olur mu diye soruyosun.. olduğunu sende bal gibi biliyosun.. bu bile başlı başın bir meziyet

• evet biliyorum ama erkeklerin gorusunu merak ettim yani kendi dusuncelerim le ayni mi diye. daha emin oldum Şu an tesekkurler

• Erkeğin kabine giden yol Yemektir. Yemek evlilik çok önemlidir.

0|0
    0|0
  • seni ben alayim

0|0
    0|0
  • ne güzel işte seni alan adam yaşayacak ev hanımı olursun işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• baglanır bence. erkegın aska gıden yolu mıdesınden gecer

1|0
    0|0