Neden vejetaryenler i̇çin yemek olanakları bu kadar kısıtlı?

Arkadaşlarla dışarıda bir şey yiyeceğiz her yer et üzerine bir şeyler satıyor. Çoğunlukla aç kalıyorum. Herkes yerken ben çubuk kraker kemiriyorum. Var mı aynı konudan muzdarip olan? Vejetaryenlere yemek yapan yerler nerelerdir Bursa'da? Bıhtım ya 😄

Güncellemeler:
Düşüncelerime katılmak zorunda değilsiniz ama saygı duymak zorundasınız o yuzden saygısızca yorumlarınızı kendinize saklayın. Et yiyerek katliama ortak olamam, katil hiç olamam. Ben dostlarımı yemiyorum 😊

0|1
7|14

En İyi Kız Görüşü

• Yorumlara aldırma arkadaşım. Bende vejeteryan olma yolunda ilerleyen biriyim henüz tam olmadım ama olabildiğince az tüketiyorum et tavuk gibi ürünleri. Şayet bir hayvanın cesedini tabağında düşünürsen asla zevk almazsın.. Katılıyorum dışarıda et dışında hiçbirşey yiyemiyosun. Ülkemizde onca sorun var ki bununla ilgilenemiyorlar. Sorunlar ülkesiyiz resmen. Sapığı bizde delisi bizde yobazı bizde.. Neyse. Sana önerim salata tarzı şeyler bulabilirsin en fazla.. Ya da bazı fastfood mekanlarında sebzeli şeyler olabiliyor. Örneğin Subway. Ama başka hiçbir şey gelmiyor aklıma bu konuda. Keşke daha çok seçenek olsa..

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Yemekler kısıtlı değil vejeteryanlar yemekleri kendilerine kısıtlamışlar

0|0
    0|0
    • Yani vejeteryan yemekleri her turlu kısıtlı sayın kalın kafalı 😊

• Ama hala sokakta yemek yapamam.

• bunu bilincideyim vejeteryan olmakta suç değil toplumumuzda vejeteryan olanlar milyonda bir gibi az olması nedeni ile hizmet vermiyorlar onun için pln ve programınız dediğim gibi kendiniz yapmanız gerekiyor

• Sen yol yakınken dön bu saplantından
    ..

0|0
    1|0
  • Birçok yerde yumurta çeşitleri var, pizzalar, salatalar, risotto, çok tercih var gibi

0|0
    0|0
  • köfte ye döner ye :)

0|0
    0|0
  • et candır can. et <3 ben

0|0
    1|0
  • Et yiyemedijleri icin

0|0
    0|0
  • Sebze yemekleri yapılan bir dolu lokanta var, insan bursada nasıl aç kalır...

0|0
    0|0
    • Okulda oglen aralarında yemek bulamıyorum ama. Her tarafta donerci var ve bunlar ucuz. Sebze yiyecegim dersem 1 saat yol gitmem gerekiyor ve cokta pahalı oluyor bunlar. Donerci gibi hızlı servis sebze agırlıklı yerler olsa muhtesem olurdu.

• Nesliniz az olduğu için maalesef

0|0
    0|0
  • Ulan etsiz yemek mi olur ya 😂 et yenmez mi ya 😃

0|0
    1|0
  • türkiye de öyle sanırım

0|0
    0|0
  • neden Vejeteryansin ki anlamadim

0|0
    0|0
  • Bitkiler delice katlediliyor. Bu gidişe son vermek için siz de bir mangal yakın 😀

0|0
    0|0
  • Et olmadan olmaz😎 sebzede tüket ama et mutlaka ye😊

0|0
    0|0
  • Hahaha çorba iç ben genelde öyle yapıyorum, ya da milletin salata tabağına dadanıyorum😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aynı durumdayız ögle arası yemek için hiç bir şey bulamıyorum artık kendim yapip yiyorum bir patlıcan yemeği fasulye sebze yemeği olmaz mi ya

1|0
    0|0
  • Yaa sormaa :/ ben vejeteryan değilim ama sebze ağırlık beslenmeyi severim ama dışarda yok adamakıllı seçenek yok

1|0
    0|0
  • Aynen ya. katılıyorum vej pizza severim ama sıktı

0|0
    0|0
  • salata yiyiceksin maalesef
    vejeteryan olurken bunu düşünmeliydin zaten

0|1
    0|0
  • Türkiye'de biraz zor, en ideali Japonya gibi ülkeler ve vejeteryanlığın/veganlığın zararlı olduğu çoktan kanıtlandı.

0|0
    0|0
  • Tavuklu salata falan slaçxösls

0|0
    0|0
Yükleniyor...