En güzel menemeni nasıl yapabilirim?

Yaptığını beğendirenler gelsin

Güncellemeler:
Allah cezanızı vermesin tarifeler ile gelin :)
Hazırcı mısınız anca yemeyi biliyorsunuz anlaşılan

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Geldimmm. Soğanı küçük küçük dogra. Biberleri yuvarlak dogra bol domates dogra kabuklarını soy. Küp küp dogra. Önce sıvı yağı koy 1 çay bardağı kadar. Sonra sloganları sonra biberleri. Kavur bir güzel. Onlar biraz kavrulunca 3 4 dk sonra 1 yemek kaşığı salça koy sonra onla beraber kavur biraz daha. Sonra domatesleri ekle karıştır. Karabiber kimyon pulbiber at. Pissin iyice. En sonda 2 yumurta kır. Onlarda içinde pisince kapat altını tuzunuda baharatlari atarken bak. Çünkü salcaninda tuzunu hesaba kat ve ona göre koy

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• domatesler kabuklu olmayacak, mümkünse bilendırda şaapılmalı. Sonra pişirmeye ver karabiber tuz vs. yeşil bibersiz menemen menemen değildir (biberin kendisini ayırırım yerken ama tat vermesi için koyuyorum yinede). Soğan asla ve asla koymam. yumurtasını kır ve son dokunuş salça ;)

0|0
    0|0
    • Buna benzer yapacağım inşallah güzel olur sağol

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben soğansız yapıyorum
    Önce yağda sivri biberleri doğrayıp kavuruyorum
    Sonra domatesleri küp doğrayıp ekliyorum tuz atıyorum bir de domatesler suyunu bıraksın diye sonra işte onlarda fokurdayınca öok değil en çok 2 yumurta kırıyorum ve bu kadar

0|1
    0|0
  • Memeni diye okudum valla :D Neyse babam mis gibi yapıyor.

0|1
    0|0
  • :D Soğan, biber, domates ve yumurta arkadaşım yapıyordu baya güzel oluyordu ama tam tarifi yok

0|1
    0|0
  • meme diye okudum Allah affetsin lxpdlds
    Ben sadece bakmaya geldim siz devam edin ıroejdğdl

0|1
    1|1
  • bol domates

0|0
    1|0
  • kaşarlı güzel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sogab koymuyorum bol baharat atiyorum ustunde kasar eritiyorum efsaaane oluyo

0|1
    0|0
  • 1 sogani ince ince dogra sonra tavayi yağla soganlari at hafif cizirdamaya basladigi zman 1 kesme şeker at soganlari karamilize et pempelessin sonra biberleri dogra at azicim biberleri de öldür tavada sonra 2 sarimsagib2 diş tabiki onlari ince ince dogra at azda oyle cevir sonra domatesleri at dograyip ama kabuklar soyulmus olsun uzerine az karabiber pul biber ve kekik ekle sonra fikirdamaya baslasin az oyle karistir yumurtayi cirp dok icine karistir indircegin zman tuzunu ekle yarim cay bardagi su dök biraz daha karistir indir tadindan yenmez

0|0
    0|0
  • Salçalı

0|0
    0|0
  • en güzel menemen yumurtayla olur hahahhahahahsıdıbabsıdasdas ::D

0|0
    0|0
Yükleniyor...