Kolay yemek tarifi bilen var mı?

Arkadaşlar tek yasıyorum bir turlu yemek yapmayı öğrenemedim hep dışarıdan söyleyip yedim, bugun birseyler yapasım geldi.
Kolay olan doyurucu yemek ne yapılır?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yumurta makarna vs yapabilirsin hani derler ya makarna halkın yemeğidir diye hem ucuz hemde karnın doyar hahaha

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Elinizin altında ki ürünlere bağlı bu ama makarna pilava doyduysanız, alternatif olarak sulu yemek yapabilirsiniz, bunlar için elinizde ki temel ürünlerle alakalı :D

0|1
    0|0
  • Biraz mantar tavuk göğsü soğan sarımsak doğra karıştır çok küçük olmasına gerek yok yağ tuz ve baharat ekle karıştır yağlı kağıt serdigin tepsiye yay 180 derecede 50 dk pişir mantar suyunu cekene kadar arada bir defa karıştır pişerken çok pratik ve lezzetli

0|1
    0|0
  • Bence patates kızart ekmeğin arasına koy ketçap, mayonez, turşu ne bulursan koy inanılmaz tok tutuyor.

0|1
    0|0
  • Bir kac cesit sebze ve istiyorsan et dogra güzelce baharatla üzerine biraz susam yagi dök ve pisir. Sonrada önceden hazirladigin makarna veya pilavla birlikte afiyetle ye. Susam yagi harika bir lezzet veriyor ve yapmasi cok kolay.

0|1
    0|0
  • patattes hasla püre yap

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...