Kendimce diyetim :) ?

Arkadaşlar kendimce bir diyet yapıyorum günde bir öğün yiyorum ve fazlasıyla yetiyor. Bakın anlatim şimdi; Ben okula gidiyorum işte 6da kalkıyorum İkindi saat 4:30a 5e kadar bişe yemiyorum neyse acıkıyorum haliyle sonra yemek yiyorum mesela çorba olsun yoğurt olsun ne bilim yumurtalı garip yiyeceklerim var böyle kızarmış havuç+yumurta+kızarmış biber+kızarmış domates yaptım bugün onu yedim işte öyle şeyler yiyorum ve hurma yiyorum her gün 2 tane o da şeker, tatlı isteğimi bastırması için ve gerçekten işe yarıyo yani tatlı isteğimi tamamıyla kesiyo diyebilirim. Sonra zaten 1-2 saat sonra uyku basıyo uyuyorum akşam uyanıyorum saat 1 gibi tekrar uyuyorum yani böyle bir diyet. Sizce nasıl? Kesinlikle ekmek, şeker vs. kullanmıyorum. Tuzda kaya tuzu azcık yemeklerde kullanıyorum. Bu gidişle 2 ayda kaç kilo verebilrim? Yarın şınav mekik felanda çekicem evde hani maksat diyete ek bişiler olsun.

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Baya yanlış bir diyet bu şekilde iyi olmaz.
    Kahvaltı şart kahvaltısız güne başlamak iyi olmaz.
    Tüm diyetisyenler diyo az az sık sık diye sabah kahvaltını düzgünce yap öğlenleri meyve filan tüket akşam 6 gibide yoğurt vs gibi kilo aldırmayacak şeyler ye.6 dan sonra meyve dışında bişey yeme. Elma yiyebilirsin hem tok tutar hem kilo aldırmaz.
    En az 2 litre su tüket günlük ve sporu aksatmaki kiloyu kastan verme. Bu şekilde daha kolay kilo verirsin ayrıca daha sağlıklı olur

0|1
    0|0
    • Tabi. Şimdi ilk olarak az az sık sık yemek yanlış bişe. Canan karatay ne diyor; Sofradan doymadan kalkmayın. 2. olarak sabah kahvaltısı okulda olduğum içim maalesef yapamıyorum ayrıca sabah 6da kalktığım için yemek yiyemiyorum canım istemiyo yani tok oluyorum. 3. olarak meyve yemeyi gerçekten sevmiyorum ve elma felan sevmem şeker çok var malesef. En son akşam 5'te yiyorum zaten ve bu bana yetiyor. Çok fazla su içiyorum 2ltyi geçiyodur ve spor olarakta evde yapabildiğim kadar artık mekik, şınav felan. Yorumun için teşekkür ederim..

• Eve bir ağırlık al 5 kiloluk iki tane. Set olarak kaldır zamanla artır bu sayede kastan değil yağdan kilo verirsin

• 4 kiloluk var bende. Dumbel :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• gunde 1 ogunle kilo veremezsin. aksine metabolizmani yavaslatirsin.

0|1
    0|0
  • Çok sağlıksız kahvaltı yapmaman sorun zaten sonuç alsanda kalıcı olmaz

0|1
    0|0
    • Kahvaltı yapmaya ne yazıkki vaktim yok. Sonuç aldıktan sonra biraz daha düzgün bir diyet yapacağım. Yorum için teşekkürler.

• pek saglıklı bulmuyorum

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• verirsin epey verirsin ama neyden verirsin? Makro değerlerin tabiki rezalet. Gün boyu düşük enerji , sürekli bastıran uyku , muhtemelen kas oranın çok az onlarıda kaybedince anlarsın

0|1
    0|0
    • Aslında enerjim yerinde ve protein karbonhidratta alıyorum. Süreki uykuda bastırmıyor. Şuanlık bir sıkıntı yok.

Yükleniyor...