Diyetteyim ve şu an ne yemeliyim?

4-5 gündür diyete başladım her sabah limonlu su içiyorum kahvaltıdan önce ve hiç ekmek ve tatlı yemiyorum. Ama bugün kahvaltı yapmadan çıkmak zorunda kaldım ve mecburen 1 tane poğaçayla çay aldım öglene dogru 13 gibi falan ve daha sonra hiçbir şey yemedim şimdi sizce ne yapabilirim hem az kalorili sağlıklı ve lezzetli?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• protein ağırlık beslenebilirsin aç kalırsan gün boyu düşük enerji sürekli uyku hali bastırır bir süre sonra. Sabah 1 tam 4 yumurta beyazıyla lor peynirini karıştır 30 40 gramda yulaf at çırp güzelce omlet yap hem tok tutar hem inanılmaz besin değerleri var

0|0
    0|0
    • sağol teşekkürler bir ciddiye sen almışsın

En İyi Kız Görüşü

• Izgara et/tavuk/balık
    ton balığı
    ton balıklı salata
    yumurta, omlet (protein şart)

Yürüyüş.

Sabah poğaça yemekle, kan şekerinizi yükseltmişsiniz. Gün içinde kilo vereceğiniz varsa da veremezsiniz. Aman diyeyim, sakın sabah simit poğaça türü mayalı şeyler yemeyin. Şekerli olan herşeyden kaçın.

Faydalı yağ, faydalı karbonhidrat az miktarda tüketebilirsiniz.

Bol proteinli bir gün ve egzersiz.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim uyguluycam sağol

Erkekler Ne Diyor 2

• Sebzeli çorba yanın da az miktarda tavuk sote yarm dilim ekmek

0|0
    0|0
  • bence dıyetsız de kılo verılır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Meyveli yoğurt

0|0
    0|0
  • eğer sabah uyanınca 2 bardak su içersen kahvaltıyı daha az kaloride yapmış olursun. internetten sağlıklı diyetlere bakabilirsin. fakat sakın şok diyet ya da 1 haftada 5 kilo verdiren diyetleri uygulama. çünkü uygularsak bir süre sonra verdiğin kiloları iki katıyla geri alabilirsin.

0|0
    0|0
  • haşgerya yı biliyorsa ondan ye bence

0|0
    0|0
    • komik mi?

• bunun düzgün anlaşılacak bir yanı yok ki

• bizim oraların erkeğinden başka bu yemeği duyan başka erkek bilmiyorum gerçi sadece türk erkeleri değil türk kızları da bilmiyor galiba. içi fesat olan eksiye çeker. neyse...

Yükleniyor...