Beyran çorbasını içtenlikle tavsiye ediyorum 🍽👏😊👏😊👏 Değişik tatlar önerir misiniz?

kore yemeklerini düşünüyorum. Hint yemekleri pek sevilmiyor ama sizce nasıl tadan arkadaşlar soylebilir mi?Beyran çorbasını içtenlikle tavsiye ediyorum 🍽👏😊👏😊👏 Değişik tatlar önerir misiniz??Beyran çorbasını içtenlikle tavsiye ediyorum 🍽👏😊👏😊👏 Değişik tatlar önerir misiniz??

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• AcikcAçıkçası kore mutfağını çok iyi tanımıyorum. Geçen yıl kız kardeşim korede dil okulunda kaldı yaklaşık sekiz ay kadar. Bu süreçte 10 kilo verdi. 😂 çok değişik yemek anlayışları olduğunu söylüyor. Bir kere ekmek tüketmiyorlarmış. Sıkça pirinç lapası, soğan ve lahana çorbası benzeri şeyler yoyorlarmis. Deniz mahsullerini özellikle de ahtapotu canlicanlı doğrayıp üzerine dış dökerek tüketmiyorlarmış. Bildiğin bu kadar. Umarim Umarım on bir fikir verebilmişdir.

1|0
    0|0
    • aynen bende lapa degilde lahana sebze corbalarinin guzel oldugunu düşünüyorum ve bizimde yiyebileceğimiz deniz mahsullerinin yemekleri oluyor gayet saglikli ve kalorisi düşük ben bu yuzden denemek istiyorum:)

Erkekler Ne Diyor 3

• birak kore veya hint yemeklerini felan mis gibi turk yemekleri varken cinliler kurba yilan fare hamam bocegi felan yiyor bunlari istermisi. tarifini bulabilirim

0|0
    1|0
    • kütürsüz insanın hali baska

• kolay gelsin 😂

• eyvallah yegen sanada kolay gelsin tesekkur ederim

• Hint değilde Pakistan yemeklerini mecburen yemiştim lezzetsiz bir acı ama biryani güzeldi

1|0
    0|0
  • beyran ne ya şöyle sarımsamlı bir işkembe olucak arkadasından da paça s. çana kadar yiyeceksin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir beyran olamasada yuvalamada nefistir ✌🏻️

1|0
    0|0
  • Güzel çorba :)

1|0
    0|0
  • Analı kızlı

1|0
    0|0