Çin'de yaşayan ve kafadan yemek tarifleri üretip , Çince tv izleyen var mı?

Mısırlı, kerevizli tavuk , ve haşlanmış patates Çin'de yaşayan ve kafadan yemek tarifleri üretip , Çince tv izleyen var mı?

1|0
126

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çin'de yaşamıyorum lakin, yemekleri tam benlik.
    Arada yapar ve yerim.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Çin ve çinle ilgili herseye karsi nefretim var elimde olsa 1-2 atom bombası yollardim dünya rahatlardi biraz ve hayvanlarda

0|0
    0|0
    • Evet ben de umuyorum😊

• Neyse daha vaktinizi çalmak istemem teşekkürler muhabbetiniz icin, iyi günler 😊

• o nedir la öyle oyg.

0|0
    0|0
    • Kafamdan uydurduğum bir tarif , Mısır , kereviz , acı biber , yeşil taze sarımsak, ve tavuk göğsünü hep beraber pişirdim biraz acı oldu ama idare ediyorum böyle Baha

• Aşırı derecede çok istiyorum çin'e gitmeyi yaa 😔

0|0
    1|0
    • Kesinlikle git , çok enteresan bir ülke

• Ya da Çinli bir kız arkadaş bul, ve o sebeple gel burada yaşa😊

• Daha çine gelemedik arkadaşı nasıl bulucaz 😄

• Her şeyleri pislik ya

1|0
    0|0
  • orda şu maymunlar var mı
    lh3.googleusercontent.com/.../14.gif

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Çin'de yaşamıyorum ama Çin mutfağından yemek yapmayı ve yemeyi çok severim.

1|0
    0|0
    • Sevindim, ben de hem kendi kendime, hem de sevgilimin öğrettikleriyle buranın yemeklerini öğreniyorum, gerçekten çok lezzetli! Özellikle sevdiğiniz bir yemek var mı?

• Fabrikasyon yemeklere ben de karşıyım, katiyyen hazır yemek yemem. Sürekli alışveriş yaptığım bir gurme mağazasından taze noodle alıp, isteğime göre lezzetlendirip yapıyorum evde. Özellikle sesame oil hastasıyım :)

• Çok bilinçli , sağlıklı besleniyorsunuz anlaşılan, süper 👍🏻ben de şimdi daha sağlıklı yemeğe çalışıyorum, bol bol meyve, tohum, yemiş , tahıl, sebze ağırlıklı besleniyorum. Sesame oil çok sağlıklı gerçekten , sesame paste de çok sağlıklı , salatalara süper tat veriyor ,,

• O kadar da kötü durmuyor

1|0
    0|0
  • Afiyet olsun

1|0
    0|0
  • çin güzel mi

0|0
    0|0
    • Çok farklı bir ülke , yemekler , insanlar , her bir yeri çok farklı , kesinlikle tavsiye ederim gelip görmenizi

• yok sadece onlarin lumpilarini yapmasini biliyorum

0|0
    0|0
  • Çok güzel gözüküyor canım istedi. Yemekleri nasıl en çok onu merak ediyorum

0|0
    0|0
    • Çin yemekleri çok lezzetli , benim erkek arkadaşım Çinli , çoğu zaman o yemek yapıyor ve çok lezzetli

• Bende güney kore ye gitmek istiyorum

0|0
    0|0
    • Ben jeju Ada'sına gittim hiç birşey yok, benim burada Çince öğreniyorum ve okulda çok fazla Koreli var ve çok kaba insanlar Japon'lar ve Çinliler biraz daha saygılılar.

• Bilmiyordum. Açıkcası ben dizilerini çok izliyorum bundan dolayı sempatim vr

• Aslında komik insanlar ama bilmiyorum belki davranışları biraz Türk'ler gibi dedikodu yapıyorlar felan o yüzden daha çok Japon'lar ve Çinliler ile arkadaşlık yapmak daha iyi gibi😄

• Çin ilgimi çekmiyor.

0|0
    0|0
  • cinde noruyon

0|0
    0|0
    • Erkek arkadaşım Çinli , o yüzden burada yaşıyorum aynı Zamanda Çince öğreniyorum ve buranın kültürünü öğreniyorum

• Hm ne okuyosun calisiyomusun

• Çince öğreniyorum, önceden çalışıyordum, İngilizce öğretmenliği Yapıyordum ama şimdi Çince öğrenmeye başladığım için çalışmıyorum, Çince çok zor olduğundan , sadece Çinceye adapte olmaya çalışıyorum şuan☺️

• Malesef 😕

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...