Et Sevmeyen insanlar Neden Et sevmez?

Hiç et yemeyen insanlar gördüm neden et yemiyorsunuz. Et yemeyenler :D

Güncellemeler:
Et sevmeyenler Balık tüketiyorlar mı?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sevmiyorum diye bisey yok ama ağır geliyo yiyemiyorum, yiyince butun gün onun acısını cekiyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 1) Damak tadına uygun olmadığı için
    2) Hayvan hakları savunucusu olduğu için
    3) Dini inançlarından dolayı
    4) Bir hastalığı olduğu için

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Balıga bayılırım. Ama normalde et aramam. Evde oldugu halde yemem. Kurbandan kurbana yerim fakirler gibi ama fazla sevmedigi icin yemiyorum. Tavukta yemem zorunda kalmadıkca. Ama patates kızartması makarna kuru fasulye tarhana çorbası menemen hergun yesemde bıkmam bunlardan. Yani damak tadı farkı

0|1
    0|0
  • Ben et seviyorum ama bir insan nasıl ot sevmiyorsa onlarda et sevmiyor olabilir. Vejeteryan ya da vegan olduğu içinde etten uzak duruyordur. :D

0|1
    0|0
    • Aynen mantıklı hayvanları çok seven insanlar için ama bende hayvanları severim ama Eti yenebilicek hayvanların etlerini tüketirim. :D

• Yerken aklıma gelse yiyemem ama yerken pek düşünmüyorum neden çünkü açlık halinde beyinle irtibat kesiliyor :D

• Aynen haklısın. :D

• ağır kokuyo...

0|1
    0|0
  • Yiyemiyorum bir sebebi yok...

0|1
    0|0
  • Bende sadece kurban etinin kavurmasını yerim normal et tavuk balık yiyemiyorum tavuk olarak da sadece burger King çok seviyorum onun dışında çok acıkırsam ve birşey bulamazsan döner yerim

0|1
    0|0
  • Tadını sevmiyorum ve psikolojik

0|1
    0|0
  • Çünkü onun da canlıyken kası kemiği yağı falan var biraz iğrenç

0|1
    0|0
  • Onlar azaymira yakalanmak isteyenler. Onlar B12 vitamini eksik kisiler. Onlar kansiz ( anemi) olanlar. Onlar hemoglomini uretemiyenler. Onlar sagliksiz insanlar.

0|1
    0|0
  • midemi bulandırıyor yiyemiyorm bir aralar o etini yediğim hayvan bayırlarda doşalıyordu. s

0|1
    0|0
  • Tiksindiğim için...

0|1
    0|0
  • Et sevilmez mi onlar insan degildir

0|1
    0|0
  • Hayvanların iki dakikalık zevk için öldürülmesini istemezler.

0|1
    0|0
  • sevmedikleri için

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• tadı hoş değil.

1|1
    0|0
  • Çünkü onlar et sevmiyorlar 😂 Şaka maka bilmiyorum et sevilmezmi ya 😂

0|1
    0|0
    • Aynen et sevilmez mi harbiden nekadar koyarlarsa okadar yerim. Ete doyum olmaz :D

• Yani mantar sote vardı onu ciğere benzettim yedim mantar severim ama o ciğer olsa çok mutlu olurdum Et çok süper enerji veriyor. Ekmek yemediğim için. Etsiz yemeklerde açlık çekiyorum. Sıkıntı. :D

• Et ya bu sevilmezmi ıstırırım onu 😂 Ama sende çok bahtsızmışsın be 😂😂

• Ot yemekten ot beyinli olan insanlar...

0|1
    0|0
  • Olabilir damak tatları farklı

0|1
    0|0
  • bende anlamıyorum o ınsanları

0|1
    0|0
  • Et girmeyen yere dert girer...

0|1
    0|0
  • et sevmemek mi? 10 öğün gene yerim

0|1
    0|0
  • Ağızlarının tatlarını bilmiyorlar bence.

0|1
    0|0
    • Kurban eti gelsede böyle haşlasam ya da kavursam sakız gibi olsa iki saat çiğneyip dursam güzel olurdu :D

• et sevmedikleri için

0|1
    0|0
  • et yenmezmi ya

0|1
    0|0
  • Ben mesela döner yiyorum ama gidipte normal tabağa konulmuş yiyemiyorum. Köfte yiyorum ama başka et yemiyorum. Neyi seviyorsam onu yiyorum. Tavuk çorbasını mesela yiyemem midem bulanıyor. Küçükkende böylemişim. Annem doktora sormuş bu durumu çocukken demiş yapıcak bir şey yok ona demiş doktor. Ben beğendiğimi yiyorum yani. Ama nohut yerim mercimek severim pilavda öyle tek et pek sevmiyorum.

0|1
    0|0
    • Benim amcaoğlu gibisin ama oda hiç et yemiyor sadece makarna nohot fasulye :D Okadar. Birde hamur işi.

• Balık yenmez mi be en sevdiğim besin kaynağıdır oda beyaz et Ama kötü yanı var :D Ayran içemiyorum. Taze olması gerekiyor balığın içmek için.

• ben karadenizliyim biz sabah kahvaltasında bile balık yiyen insanlarız :)

• Evlenince yerler 😄😄

0|1
    0|0
Yükleniyor...