Kapat

Dışarıda bozulmayan yiyecekler nelerdir acaba?

Arkadaşlar merhaba 5 kişi aynı evde yaşıyoruz ve buzdolabına mesela benim aldığım 3 gün kahvaltı yapabileceğim besinler tüketiliyor o yüzden dışarıda bozulmayacak bildiğiniz yiyecekler var mı acaba?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Dışarı da kahvaltılıklar bozulur mesela çiğ yumurta bozulmaz, 2 günü geçmediği sürece zeytin bozulmaz, 4 5 günü geçmediği sürece domates salatalık biber bozulmaz. Mısır gevrekleri bozulmaz. Süt ürünleri dışarıda ekşir. Onun dışında aklıma gelen bu kadar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• konserveler

0|1
    0|0
    • onlar pahalı dostum kampta bile onları yemiyorum

• Soru üzerinden 24 saat geçsin ondan sonra EİG yapacağım ^^ gerçekten bazen düşünemiyorum çok çok teşekkür ederim

• eig ne be :D yeşillikler erken bozulur marul vs filan onlar dışarda satılır ama aksam içerialınır

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Bal.

0|0
    0|0
  • Mandalina, elma, patates, soğan

0|0
    0|0
    • Çok üşengecim ve patatesi soymakla bile uğraşamıyorum. Alternatif olarak basic bir şeyler var mı acaba? Ne bileyim kahvaltılık sos tadında. (Bir defasında 1 hafta boyunca 1 ekmek ve kahvaltılık sosla besleniyordum)

• Yiyeceklerle aram yok ama zeytin ezmesi, acı sos, fındık ezmesi alabilirsin ekmeye sürer yersin

• Çok teşekkürler. İyi akşamlar

• margarin bal recel zeytin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...