Pizza mı, hamburger mi, tavuk döner mi? Hangisini tercih edersiniz?

Üçünü de yeme şansınız olsa hangisini tercih edersiniz?
Tavuk döner candır.😂👍🏽

• Pizza
    38%(22)40%(41)Oy Ver43%(19)
  • Hamburger
    29%(17)25%(25)Oy Ver18%(8)
  • Tavuk döner
    33%(19)35%(36)Oy Ver39%(17)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 38

• Bol acılı yağlı ekmekli Acılı Adana, yanında Bol köpüklü ayranı ya da Taneli Acılı Şalgam da eklesen güzelolurdu liste... Ama 3 ünden biri içi cüzdan durumu iyiyse Pizza ama durum kritikse tercih döner... :) :) :)

1|0
    0|0
  • Çok gıcıksın biliyormusun! :D Gece yarısı tam yatmaya hazırlanıyorum acıktım senin yüzünden ahaha. :D İskender olsa da yesek. :(

1|0
    0|0
  • Tavuk döner de tavuğun hangi kısmı var bilmediğin aşikar Hamburger desen bir çok uyuşturucu envanter çeşitleri mevcut Pizza ya o parayı domalacağıma BİM kombinasyonu yapıp 5 liraya karnımı doyurup geri kalanıyla sen anladın

1|0
    0|0
  • yemişim hambugeri, pizzayı. bize adana lazım. lahmacun lazım. tavuk döner lazım. sarımsak soğan lazım

1|0
    0|0
  • Pizza yerim. Hamburger beni kesmiyor, tavuk yemiyorum artık..
    Pizzada lütfen salam sucuk sosis olmasın mümkünse, bilmediğim eti yememeye çalışıyorum..

1|0
    0|0
  • Tavuğu dönderin bana

1|0
    0|0
  • Dışardan yemiyorum kanka :D babaannem ve okulun yemekleri beni kesiyor o dediklerinin içinde kim bilir neler neler var sağlığa zarar veren bilmediğim şeyi yemem :D

1|0
    0|0
  • Şu havaalanı durağının orada şanaya kalkan minibüslerin yan tarafındaki dürümcü çok güzel yapıyor ordan yiyom sürekli. d

1|0
    0|0
  • Hep sağlıksız hep sağlıksız

1|0
    0|0
  • Hiç biri Et Döner

2|0
    0|0
  • ben tavuk döner derim ama yersem sağlam bir yerden yerim. Hamburger ve pizzayı bir kere yedim midem bulandı bir daha yemiyorum :(

1|0
    0|0
  • Pizza ve hamburgerden nefret ederim. O yuzden tavuk doner diyorum cok fazla sevmesem de.

1|0
    0|0
  • döner tavuk yerine et olsaydı tercihim o olurdu ama maalesef pizza ;)

1|0
    0|0
  • pizzza

1|0
    0|0
  • şu an pizza

1|0
    0|0
  • tavuk döner ama ekmek arası

1|0
    0|0
  • Pizza :)