Yemek yapan erkek var dediler geldik! Üstünde bir şey olmadan yemek yapan bu şefin restoranına konuk olmak ister miydiniz?

27 yaşında hem model hem şef Franco Noriega'nın New York'taki restoranı kadınların akınına uğruyor. Çünkü kendisi çok seksi yemekler yapıyor :)

Yemeklerini üstünde bir şey olmadan yapan ve bu sayede namı yürüyen, çektiği videolar sayısız kadınca izlenen bu şefi yemek ister miydiniz? Ay pardon, yemeklerini... ;)

Taş olsa yeriz, aşk olsun :)

3|1
142119

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sunu Türk erkeği yapsa kro dersiniz gorgusuz dersiniz gormemisin kasları olmus mutfaga bile yari çıplak girmis dersiniz.
    Kizlar bu kadar basit olmayin be

1|6
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 118

• Siz çoook HolyWod filmleri izliyosunuz
    Duracell reklamındaki dandik pil örneği gibi aynı
    Erkekte bir ağırlık olur bu ne la entel dantel
    Sizleride anlamıyorum bunlara aşık olup
    Konuşmayı bilmeyenlerle evlenmenize 😂😂🔫

1|0
    0|0
  • milli gururumuz nusret daha tarz bırakın şu yabancı özentiliğini ;)

postkes.com/.../Screenshot_11.png

3|0
    0|0
  • Gina geldi artik bu tur milyonda bir cikabilecek lavuklardan yaa. Kapitalizmin kadin tuketicilere dayattigi yeni erkek modeli. Hem kasli, hem yuzu guzel, ayni zaman da kimya profesoru, yatakta ve mutfakta iyi, zengin, kotrasi falan olan, asiri komik, ayni zamanda nobel odullu... Ulan asci dedigin gobekli ve biyikli olur.

1|0
    1|0
  • Yemek falan yapiyor eyvallah ta pislige lüzum yok. Kizlarda gram akil olsa bu erkeğin peşinden gitmez.

Türkler ciplak yemek yapsa sapik olur. Yabancı erkekler yapsa yoo çekici yok bilmem ne

1|0
    1|0
  • Kizin abazasi da hic cekilmiyor

3|1
    1|0
  • giyinik her zaman daha iyi kıl düşer onun kılını mı yiyelim cıkcıkcık tedbirli olmak daha iyidir

d.haberciniz.biz/.../...A-20140628AW130245-3-t.jpg

0|0
    0|0
  • Umutsuz rv kadınları ve 25-35 yaş aralığında bulunan hayatların da doğru düzgün erkek görmemiş ya da görmekten bir hal olmuş kadınların işine yarar. He kız olsaydım mı asla. Herifte bir kere tip yok koltuk altı kıllı falan soruyu soran arkadaş gerçekten zevkin çok garipmiş.

0|1
    0|0
  • şimdi bunu yapan türk erkeği olsaydı kıllı kıllı yemeklere kaçar derdiniz resimdeki adamın koltuk altında 1 kilo kıl dolu sonra geli türk erkeği bakımsız diye zırvalarsınız

1|1
    0|0
  • yani.
    gittin şimdide
    adamı yiyecekmiş pardon yemekleri:))

1|0
    0|0
  • Biz çıplak kadının üstünde sushi yiyince sapık oluyoruz ama. :/

1|1
    0|0
  • Ulan ahaha bu ayı turk olsa hiç ilgi çekmezdi ayrıca yemeklerini çıplak yapıyor diye pislik felan diye yorumlarlardı ama işte yabancı olunca değişiyor.

Sıfatını gibtiğim ashdjsa

0|1
    0|0
  • Bu nedir yaaa ağlayan kaya gibi işin suyunu çıkarmış adam :D
    elinde tuttuğu tavuktan farkı yok şişirme ilaç almış :)

0|0
    0|0
  • Güzellik yakışıklılık göreceli, Ama yemek sektörüne bu şekilde girmesi en az şuaanda olan kadarınıda kaybetmiştir bence.

0|0
    0|0
  • Sayelerinde adam yetenekli değilse zengin ve iyi bir aşcı olmuştur ama acı ve gercek o adam ordaki hicbir kadına bakmayacak malesef bu yüzden sacma sapan şeyleri bırakıp böyle ünlü etmemeliyiz insanları. Çünkü yakışıklı değil diye ondan daha iyi yemek yapan biri gereken değeri görmeyecek. Türkiye'deki şarkıcılarda böyle ünlü oluyor.

0|0
    0|0
  • Bu adam yakışıklı değil ki fiziği de iyi değil bence 😊 bundan cok daha iyi bir sürü erkek var kaslı yakışıklı falan.

1|0
    0|0
  • Hayatımda gördüğüm en iğrenç vucutlardan birisi bence o insan çok yakışıklı değil sadece kadınlar görgüsüz çoplok yomok yopoyomos hodo godolomm

2|1
    1|0
  • adam hakikaten vücut yapmış ama suratı çirkin değil mi? Yok ben cici kebap evinden sipariş ederim yarın.

1|0
    0|0
  • Tek eksiğim 💪 kaslarımın olmaması yoksa bende yemekleri cıbıldak yaparım :P

0|0
    0|0
  • abazan kızları sahneye alıyım hadi eller nerdeee

0|0
    0|0
  • Ağzının kenarını sil

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    98

Kızlar Ne Diyor 141

• Kas var, geri kalan her şey sıfır. Suratı çirkin, kulakları kepçe. Ayrıca göğsü kıllı. Çirkin bir adam. Aynı restoranın kadın şef versiyonu olsa kesin giderdim ama :D

1|3
    0|0
  • kılları gorunen bır adamın mutfagında yemek yemek ıstemem sahsen : (
    otel mutfagınıda gormus bırı olarak soyleyebılırım kı yıyecek ıcecek bolumu bu kıl tuy konusunda oldukca hassasken, bu zaten bu sekılde yemek yemesı yemın edıyorum benı cekmez. hatta uzerıne sınen sogan kokusunu dusunerek ırıte bıle olabılırım.

1|0
    0|0
  • Yey beybi :D
    Erkekler kıllı insanlar oldukları için şöyle bir çalışma giysisi giymelerini tavsiye ederim.
    http://images.ticiz.com/556630_w640_h640_24001.jpg
    Maske, bere ve eldiven de giyilmesi şart.
    Bu lokantanın da pazarlama stratejisi oldukça güzelmiş.

1|0
    0|0
  • Ayy hayır bunun yemeklerindense köşe başındaki göbekli amcaların simidini nohutlu pilavını tercih ederim

0|1
    1|0
  • Kesin cok lezzetlidir :)

1|1
    0|0
  • vücdunu mu yemğini mi satıyor anlamadım

2|1
    0|0
  • Iyyy kıl mıl düşer. İğrenç.

0|1
    0|0
  • Vücut fena olsa ne yazar, yüzünde tip yok :/

0|1
    0|0
  • Tovbe yarabbi ya ne kadar iğrenç bir görüntü bunun icinmi yemek yemege gidiyorlar bu adamın yaptigi yemekde haramdir iyyt

0|4
    1|0
  • Sanki de çok yakışıklı çok çekici
    Bilmiyorum ya bana çekici gelmedi güzellik göreceli işte

0|2
    0|0
  • Ahahah😂 Detay beni bayağı güldürdü. yemek isterdim belki, yemeklerini😄😄😄

0|0
    0|0
  • Ayy güzel değil

0|0
    0|0