Bugün neler neler yediniz?

Ben sabah activia yedim 140 gram üzerinde 20 gramlık gevreği vardı kahve içtim sade öğlen peynir ve iki dilim kepek ekmeği yeşil çay içtim akşam yoğurtlu salatalık salatası içinde iki kaşık mayonez var ve iki büyük elma

Güncellemeler:
Sizce çok mu yemişim?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O nasıl yemek öyle gram gram ben Yunan kahvaltısı yaptım Fransız kahvesi ve az önce de kavurma yedim akşamda bakalım bir daha düşünöedim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yumurta peynir nutella
    Biskuvi pastasi
    Magnum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sucuklu yumurta birde nutella kaşıkladım

1|0
    0|0
  • Sabah bir kibrit kutusu yiyin ( boş) öğle yemeyini 2 avuç suyla geçiştirin. Akşam 6 tıya kadar poşet çiğneyin ( BİM poşeti) akşam 6 dan uyuyana kadar pek bir şey yememeye dikkat edin.. belki bir gazete parçası , o kadar. :D

1|0
    0|0
  • 230gr protein aldım toplam

1|0
    0|0
  • beslendim guzelce

0|0
    0|0
  • yemek yedim

0|0
    0|0
  • Kremalı mantarlı kaşarlı tavuk yedim

1|0
    0|0
  • Sabah 4 tane kaşarlı poğaca oglen bir tane butun kofte az oncede kuru fasulye pilav cacik

2|0
    0|0
    • En güzeli seninki olmuş

• @civcik1 yemek yemeden kilo verilmez bunu siz kızlar anlamıyosunuz yiyceksiniz tabiki ama spor yapın

Kızlar Ne Diyor 8

• Hiç hatırlamıyorum bile

1|0
    0|0
  • bende rejimdeyim ama çok sıkı yapmıyorum bir tost yedim ve kahve, çay 3 jelibon 🍵😂

1|0
    0|0
  • 2 yumurta ve muzlu yulaf
    Öğlen peynirli kraker
    Akşam tavuk göğsü salata yoğurt
    sağlıklı yaşam böyle olur öğrenin😽

0|0
    0|0
  • Az yemişsin. Ben sabah patates kızartması, 1 tane tost yedim ve kara çay içtim. Öğlen mercimek çorbası, iki tane fish burger , tulumba tatlısı. Akşamda red bull , cips

0|0
    0|0
  • söylemem göz hakkı.

1|0
    0|0
  • Bence gayet iyi hatta az bile.

0|0
    0|1
  • Köfte browni patlamış mısırlı form, makarna çay kahve, elma bukadar

0|0
    0|0
  • Patates kızartması peynir zeytin çilek reçeli poğaça kıymalı yumurta patlıcan közü çay domates salça

1|0
    0|0
Yükleniyor...