Kapat

Antepe gelip otu özleyeceğim aklımın ucundan geçmezdi :( Siz ne yersiniz burda yahu?

Ege sahillerinden gelip 1 haftadır içim dışım et ciğer kaburga oldu. Çarşıda fellik fellik sulu ot yemeği yapan yer aradım int te taradım yok yok yok. O kadar çok özledim ki arapsaçını prasayı şevketi bostanı kuru fasülyeyi nohutu burnumda tütüyor. Şükür yarın bitiyor bu ızdırap. İnsan nasıl yaşar burda ya.

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye'deki en güzel mutfağa sahip şehirdesiniz, halâ ot diye sayıklıyorsunuz :D Millet oraya gidip çıkmak istemez, siz de Ege'm diye tutturmuşsunuz. İnsanlara yaranılmıyor işte :) Esnaf lokantalarında, ya da ev yemekleri yapan butik yerlerde zeytinyağlı yemekler bulabilirsiniz bence, bir araştırın derim.

0|0
    0|0
    • Kebap görmek istemiyorum artık. Gider ayak buldum bir kurufasülyeci. Kuytu bir köşede. 😊 allaha hamdolsun 😀

En İyi Erkek Görüşü

• harbi ilginçmiş la ama ben kesinlikle bu duruma düşmem dhdjdbshs

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Aman prasadan doner yapin siz ne anlarsiniz yemekten sevketi bostanmis antep yemegin merkezi

0|0
    0|0
    • Bir tane lokanta adresi verirmisin kebapçı olmayan allahını seversen kurbanın olam yarın adam gibi yemek yiyeyim. 😢

• Gurbetteyiz 1 haftadır kebap yiyoruz yav anlamıyon mu? eşime dedim zaten yarın geliyorum sakın et çıkarma önüme diye :D

• 😲😲😲

• Herşeyi yerim

0|0
    0|0
    • Valla herşey den kastın etse evet bolca var. Ot yok ooooot. 😢😢😢😢

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...