Bugün neler yediniz ve neler yiyeceksiniz?

Ben sabah dört adet yani bir paket diyet bisküvi yedim ve yeşil çay içtim , öğlen yemek yapma fırsatım olmadığı için peynir ve iki dilim ekmek yedim yanında sade kahve içtim. Bir şey yediğimde sakız çiğnemek gibi bir alışkanlığım var sakız cignedim. Aksamda sadece elma yemeyi planlıyorum 300 gram kadar.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sabah kahvaltısı: nutella+havuçlu tarçınlı cevizli kek
    öğle yemeği: tavuk kanat+pilav+salata
    akşam yemeği:fırında pişmiş çipera (daha yemedim) :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Az bence seninki, sağlıklı değil..
    ben şuana kadar 4 poğaça yedim bir şişe limonata içtim, sonra pırasa yemeği yiyecem ve makarna var + mercimek çorbası.. ondan sonrada ıvır zıvır atıştırırım çikolata falan

1|0
    0|0
    • Metabolizman hızlı muhtemelen , benim hızlı olsaydı bende yerdim

• Tamamda senin yediğin şeyler sağlıklı değil çok az günde en az 800 kalori almalısın veya 1000 .

Erkekler Ne Diyor 5

• sabah kahvaltimi bir guzel yaptim 😊 yaklsik olarak yarim saat once de domatesli biberli mantar yaptim yedim 😊😊 oohhh miiiss 😊😊 diyet nedir yaa cok mu sismansin

1|0
    0|0
    • Hayır abartilacak bir kilom yok 60 kiloyum 1-2 kilo versem bile çok belli ediyor 5 kilo falan vermek için uğraşıyorum

• Olsun zaten bence normal yiyorum yani az falan değil

• yee tabii canm yeme demiyorm ama diyet yapmyn kilo almk istemiyosaniz az yitin formunuzu koruyun ama olan kiloyu azaltmya calsmyin sagliga zararli

• Sabah kahvaltısını Yunan Restaurantında yaptım akşam için daha henüz belli değil

1|0
    0|0
  • Tost yedim balık yedim akşamı bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Köfte

0|0
    0|0
  • Bu şekilde yaşayamazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vucudu beslemessen ucubeye dönersin

1|0
    0|0
  • Sabah 1 borek oglen elma yedim az birsey pasta yemegi yemeye vaktim olmadi. Canim istemedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...