Yas pastanin yanina neler gider?

Neler yapılabilir kurupasta istemiyorum yas pastanin yanina 2cesit onerebileceginz neler var? Dogum gunu icin

0|0
78

En İyi Erkek Görüşü

• Çakmak ve mum. Naçizane fikrim :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tatli olarak diyosan; elmali kurabiye, sultan lokumu, un helvasi, şekerpare, baklava kurabiye adı tam böylemi bilmiyorum bir yerde boyle duydm ama hem basit hem acayp guzel.

Tuzlu olarak diyosanda; poğaça (bidaha arastirabilirsn cok cesit var nette), yine tuzlu kurabiye, kısır dolma (herzamanki seyler bilindik) , hazir yufkadn borek, kanepe, milfoy

Biraz aklima gelenleri birazda bizim yaptıklarımızı saydm karar senndir.))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• küçük bir yaş pasta alınır ikram edilir yanında ise kuru pasta olur tuzlu tatlı tarzında. special ürünler vardır onlar servis edilir mekik kek vs türü tek lokmalık olanlar. içecek kolarak kola fanta sprayt meyve suyu vs gibi seçenekler de olursa süper olur.

0|0
    0|0
    • Yiyecek icecek mi okuyosun?

• Hayirdir gidami okudun bu nedir😉☺

• @elamsı hobi olarak mutfak ile ilgileniyorum. pasta süsleme ve pohoça vs yapımı gibi dersler aldım. evde 500 adet yemek kitabı ve dergisi var. çoğu tarifi yapmışımdır. profesyonel olarak bıçak kullanma tava kullanma gibi dersler aldım. bir kaç workshop a katıldım. internetten görüp tarifler yaptım. pastane ve unlu mamüllerde çalıştım bir ara. tüm bunları aslında açacağım yemek sitem için hazırlık ve sevdiğim için yapmıştım. henüz yemek sitemi kuramadım ama tek başına aç kalmamayı hatta bin bir çeşit lezzeti yapmayı öğrendim. örneğin yumurta ver bana sana 40 çeşitini yaparım ve hepsinde parmaklarını yersin.

• Annem hep yapar böyle durumlarda ; Patates salatası + kurabiye ve ya sigara böreği :)))

0|0
    0|0
  • Limonata...

0|0
    0|0
  • kuru kek birde sarı kola

0|0
    0|0
  • Yas pastanın yanına kola ve kuruyemiş:)

0|0
    0|0
  • sigara boregi ve kısır

0|0
    0|0
  • Poaça, yaprak sarması..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tuzlu gider

0|0
    0|0
  • Patates salatası (yoğurlu ve dere otlu) bir de poğaça olabilir.

0|0
    0|0
  • börek yap bence bir de salata yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Minik sigara börekleri, rus salatası, patates salatası veya makarna salatası

0|0
    0|0
  • Mercimek köftesi ve makarna salatası

0|0
    0|0
  • buz gibi kola yeter :p

0|0
    0|0
Yükleniyor...