Lahmacun, Adana, Tavuk Döner Nasıl Birsey?

Arkadaslar ben Ela bu hesabimda sahte felan değil facebookla actim hesabi mavi cikti. Neyse arkadasla size anlatacaklarim yalan değil inanmak istemeyen gorus ypmasin. Kimseden Yardim da Beklemiyorum Sadece aglamaktan usandim. İcimi dokup rahatlamak istedim. Arkadaslarim benim ailevi durumum cook kotu cook evde yiyebilecegimiz hic bisey yok babam bizi birakti kacti annem hasta abim var ayakkabi boyacaligi yapiyor. Abim benim calismami isemiyorda zaten annemin en buyuk istegi benim okudugumu gormek. evde bazen hic birsey yemeden yatiyoruz bazen abimde eve 1 2 lira anca getiriyor. Elektrgimiz kesik abim toplayip yatiracak. ailemin cani saolsun hic kimseden sikayetci deilim ama bugun oyle bisey olduki 7. siniftan cook yakin arkadaslarim geldi casiya ciktk. Carsida hadi yemek yiyelim dediler girdiler bir yemekciye ben girmek istemedim. neyse hepsi bisey isted lahmacun adana tavuk doner kusbasi felan benim param yoktu sustum hepsi alalim dedi ben yedim geldim dedi. disari cikmak istedim nefsim cekiyodu ama israr etmemeler iicin oturdum arkadasimin telefonuyla oynadim ama o kokular hala aklimda oyle canim cektiki ayrildiktan sonra gidip biyerde hickira hickira agladim. yani cok canim cekti en son gecen sene tavuk ekmek yemistim nasil birsey oldugunu unuttum hayatlarinizin kiymetini bilin herkese iyi gunler?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlık hali hayat şartları şehrini bilseydik ya da iletişime geçebilseydik okulun için veya başka bişey yardımcı olmak isterdim hesapta aktif değil üzüldüm

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hesabın aktif gözükmüyor yardımcı olmaya çalışırdık.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• gelecek günler güzel umudun olsun her zaman

0|1
    0|0
  • Hesabın neden aktif gözükmüyor? Öğrenciyim fakat ailemden aldığım parayı seninle paylaşabilirşm ya da yani ne biliyim yanlış anlama hepimizin başına gelebilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...