Kapat

Hazır çorbalarda kalori yok mudur?

Hazır tavuk çorbası aldım besin değerlerine baktım 100 gr 20 kalori diyor çorbanın paketi 72 gram falan yani 20 kaloriden az kalori mi var?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aynen öyle. Hazır çorba diyeti yapmıştım ben bir süre. Ama şunu bilki hazır olan birçok sey sağlıksız. Sebze suyuyla çorba yapsan daha iyi olur. Sebze suyun icine bir iki telsehriye atabilirsin. Veya sebze koyup pureleyebilirsin. Çorba haline gelene kadar su ilave et mis gibi çorba olur. Hem sağlıklı hem pratik.

1|0
    0|0
    • Yok çok sık tüketmiyorum zaten bu sıralar hiç vaktim yok yediklerimede dikkat etmeye çalışıyorum. Yani emin olabilirim 20 kalori var öyle mi?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• O öyle değil pişmiş haliyle birlikte 100gr hesaplicaksın yani tabağa geliş haliyle 100grda 20 kalori böyle düşün ki çorbalarda pek kalori olmaz zaten :)

0|0
    0|0
    • Çorba 72 gr paketi 100 ml 20 kalori ml hesapladım bir tabağı ortalama 100 kalori

• Yani ortalama o civardadır evet.

• 70kalori uzatma fazla uzaa

0|0
    1|0
  • Senin ilacın brokoli yoğurt ile ye tok tutar

0|0
    0|0
  • kullanmayın be kardeşim zarar zarar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayir normal el yapimi domates bile 200 filan ki hazir corbalarda tatlandirici bilmem ne daha cok oluyor 20 kalori oldugunu dusunmuyorum ama bakmak gerek

1|0
    0|0
    • Ama arkasına yalan bilgi yazamazlar ki

• Ya tamam kalori dusukte yani icindekiler zararli soyle diyim kaloriden dusup baska seyi yukseltiyosun hazir corba diyeti var bende biliyorumda cok faydali degiller

• Anladım teşekkür ederim

• Doğru, 20 kaloriden az olmuş oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...