Kapat

Erişte salatasını sever misiniz 😍 ?

Erişte salatasını sever misiniz 😍 ?
Canım çektiği için kendime göre yaptım çok severim ya ben 😂

0|1
22|23

En İyi Erkek Görüşü

• ilkez gördüm :)))) afiyet olsun :) ben bazen yoğurt ve makarnayı karştıyorum :)) aynı ona benziyor :))

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 22

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 21

• Tarifi nasıl?

1|0
    0|0
    • 1 su bardağı erişteyi haşlarken 1 tane havucu rendeleyip elimizde sıkıp suyunu süzüyoruz bir tutam dereotunu ince ince doğruyoruz. Bir kase süzme yoğurdun içinede 2 diş sarımsağı rendeleyip 1 çorba kaşığı mayonezi koyup karıştırıyoruz. Haşlanan erişteleri süzme yoğurtlu karışımın içine koyup üzerine dereotunu ve havucu ilave ediyoruz daha sonrada servis tabağına alıyoruz 😊

• Anladım teşekkür ederim :))

• eriste salatasini ilk defa burda gordum :D

1|0
    0|0
  • Tırnakların 😻🙀

1|0
    0|0
  • Severim

1|0
    0|0
  • Dün yedim.. Seviyorum gerçekten :)

1|0
    0|0
  • Eriste sevmem

1|0
    0|0
  • Hiç yemedim😂

1|0
    0|0
  • Hoş görünüyor 😊 afiyet olsun.

1|0
    0|0
  • Manti bu

1|0
    0|0
  • Afiyet olsun

1|0
    0|0
  • nasıl yapılıyor?

1|0
    0|0
    • Erişteyi haşlıyosun dereotunu ince ince doğruyosun sonra 1 tane havucu rendeleyip suyunu süzdükten sonra ayrı bir kapta bir kase süzme yoğurdun içine bir çorba kaşığı mayonezi ve 2 diş sarımsağı rendeleyip karıştırıyosun sonrada haşlanan erişteyi havucu ve dereotunu hep birlikte karıştırıp servis tabağına alıyosun üzerinede tereyağlı sos yap işte pulbiber falan :)

• Hemde çok severim.

1|0
    0|0
  • Tarifini de vermelisin bence :)

1|0
    0|0
    • Tabiii hemen :)
      1 su bardağı erişteyi haşlarken 1 tane havucu rendeleyip elimizde sıkıp suyunu süzüyoruz bir tutam dereotunu ince ince doğruyoruz. Bir kase süzme yoğurdun içinede 2 diş sarımsağı rendeleyip 1 çorba kaşığı mayonezi koyup karıştırıyoruz. Haşlanan erişteleri süzme yoğurtlu karışımın içine koyup üzerine dereotunu ve havucu ilave ediyoruz daha sonrada servis tabağına alıyoruz :)

• Severim 😋

1|0
    0|0
  • Ilk defa gordum. guzel. gibi duruyor😊

1|0
    0|0
  • azerbaycan lezetli yemeyinden biri bende severim

1|0
    0|0
  • Güzele benziyor :p

1|0
    0|0
  • Makarna salatasını severim ama erişteyle denemedim. Umarım o da çok güzeldir. Afiyet olsun.

1|0
    0|0
  • Hiç yemedim ve yapmadım ama erişteyi yoğurtlu yemeyi severim.😊

1|0
    0|0
  • Sevmem.

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
Yükleniyor...