Erkekli̇k hormonlari nasil durdurulur?

Arkadaşlar ben küçüklüğümden beri kadın olmak istiyorum ama olamadım yani yaş 20 oldu artık bu duygularım dahada ağır basmaya başladı. Sokakta her kız gördüğümde kendimden iğrenmeye başladım, onları kıskanıyorum.

Üniversiteden sonra gerçek anlamda ilaç kullanıcam ama bu 4 yıllık üni hayatımda Anti-androjen (Erkeklik hormonlarını baskılayıcı) ve Östrojen (Kadınlık Hormonu) İçeren, uzun süreli ve bol kullanımda etki gösteren gıdalar var mı?

Yani şimdiden saçlarımı uzatıyorum, ağda yapıyorum :S ama bu hormonları içeren gıda varsa onlarıda tüketmek istiyorum var mı bildiğiniz?

Güncellemeler:
SA
Selam

0|0
30

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• gida degil cinsiyet degisimi yapacaksin oda hastaneye gidip aylar oncesinden hormon tedavisine baslatiyorlar sonra ameliyat ve cinsiyet degisiyor

0|0
    0|0
    • soya sütü, peyniri, vs soya ürünleri bide keten tohumumydu yoksa baska bişeymiydi onlarda östrojen varmış. bunları acaba çok abartu şekilde tüketsem bişeyler olurmu hormon alamam hemen aileme açılamadım.

• bisey degisecegini dusunmuyorum hormonal tedavi bambaska bisey ailende tepki verecektir senin icin zor olmali ama sadece beslenmeyle olacak sey degil

• Tam tersini yapmayı düşünmedin mi

0|0
    0|0
    • Naasıl yani

• Ohaa ya 😭 Erkeklerden mi hoşlanıyorsun peki?

• Bak benim hiç kız arkadaşım olmadı kızları 1 kez olsun cinsel olarak arzulamadım, hatta 1 kere dahi vajina düşünerek mast yapmadım, ama onlardan duygusal olarak hoşlandım mesela gidiyim ona sarılıyım, beraber yürüyelim, kokusunu hissediyim, eğlenelim, ağlayalım gibi isteklerim oldu. cinsellik 0 ama hiç yok yani. Bir kızla konuşunca veya onlara bakınca ben ağlıyıcak gibi oluyorum.

Erkeklerden hoşlantım ise böyle erkeksi tipler değil ama feminen tarzda olan sevimli ponçik gaylerden hoşlanıyorum. Travestilerden de hoşlanıyorum. Cinsel anlamda ise ruhum pasif gay
      Bilmiyorum ben ya tek emin olduğum şey erkek gibi olamıyorum ben.

• Hastaneye git

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...