Kapat

Ne yiyeceğimi bilmiyorum?

Buna burada cevap aramaktansa bir diyetisyene git diyenler olacaktır ama diyetisyene gitmeyi gerektirecek kadar bir kilom olduğunu düşünmediğimden dolayı internetteki basit tavsiyeler ile 4-5 kilo fazlamı vermeye çalışıyorum (bunun için her hafta bir diyetisyene 50 lira ödemek salaklıktır benim açımdan.) Arkadaşlar iraddeme sahip çıkamayacak bir insan değilim. Diyet yapıyorum fakat ben ne yumurta ne kırmızı et ne sebze yemekleri tüketebililen bir insan değilim ve mercimek çorbası dışında da pek yemek sevmem genel olarak pilav kurufasulye makarna ve bu çeşit katı besinlerle besleniyorum ekmek olmadan duymuyorum tabii ekmeği yavaş yavaş az da olsa kestim ama bu bana büyük bir açlık veriyor haadi bugün bir kaçamak yapayım dediğimde çok yiyor kaçırıyor ve sıkça tatlı krizlerinegiriyorum. Bana sebze yemeğini su şekilde yaparsan daha lezzetli gelir su çorba gerçekten çok lezzetli yumurta şöyle yap şunu kat tarzı tavsiyeleriniz varsa lütfen paylaşın

0|0
1|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• çay iç her derde deva

0|0
    0|0
    • kilo vermeye yardımcı mıdır

• Ne istiyorsan onu ye.

0|0
    0|0
    • o şekilde kilo alırım ne kadar saçma bir yorum burda sorduğum soruya cevap vermeyeceseniz yazmayın

Kızlar Ne Diyor 1

• Tatlıyı bir şekilde bırak onun yerine meyve tüket sonra arada bir avuçu geçmemek kaydıyla kuruyemiş tüket. Tatlı yersen kilo veremezsin ya haftada bir kaçamak olurda az bir şekilde olmalı. Sebze yemeklerini tüket katı yemekler makarna felan çok kilo aldırır. Sebze sevmiyorum dersen örnek ıspanağa yumurta kırarak kavurma yap yağsız bir şekilde internetten tarif bulabilirsin sende bitiyor is sevmiyorum felan hikaye irade meselesi. Kafanda bitirmelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...