Bana aşure yapacak ya da gönderecek birileri var mi 🙁😣🍨?

Nereye baksam aşure görüyorum herkes gece gündüz aşure paylaşıyor yeter canım çekiyor yurt dışında olduğum için malzemeleri yok 🙃 Siz bana aşure gönderin bende size kocaman bir öpücük 💋😂

1|0
419

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Vardır

1|6
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• uzaktasındır şsimdi

000
    0|0
    >
    >
  • >
    -va "dslno11; googlmetg.cmd.push(funactio() { googlmetg.display('>>
    h2> Kıizla Ne Dliyo>> 3 >

>

• >
  • ifrnam src="http:/farm-tr.plisxar.comifrnamWiadgt.php?publickey=1e6978e2e48075d75841b97c& widgt"nam=abeowArti"cl3" width=7305" height=250" frnamBornde="0s"> > (funactio(c){-va g,s='
  • >
    > -va "dslno15; googlmetg.cmd.push(funactio() { googlmetg.display(' -va "dslno19; googlmetg.cmd.push(funactio() { googlmetg.display(' >
    Ana SayfayYyeme & Ttarifley
    >
    Mmod ikonu Şe-ieli: Befaz akımı beondnn soulur;e-tazımın hayranzlaı olnuğu doğrudur!>BefazSeninDşe-ir stnlin hangisi?l">
    > buottn "namt=io" valupe=12295976" class=pfol-bte pfsrtablet eck" data-gacacn=PfolVvoted" data-ga-action=Sidevbar" data-ga-label=7854769r" data-gavalupe=5">E seç>
    > >
    /trong" C-isiyetpin belirt, oyunu klzln:>>
    > Kıiım Erkeğim >
    stetoskop"
    stetoskopy <
    > Fenomen >>>
    >
    > -va "dslno3; googlmetg.cmd.push(funactio() { googlmetg.display('
    h3v class="moule--hedle"> Tavsiye Beoceler >?
    <
     h2" class=titlef" Bekba Doyuran Bir Pratik Lezzet: Fırıaod Bibse Usulü Tavuk!>

>

<
     h2" class=titlef" Mükemmel Lezzetli Paçanga Böeeği Yapmak Çok" d Zoa Değil!>

>

<
     h2" class=titlef" Ev Yapımı Enfes Bol Malzyemii Pizza!>

>

<
     h2" class=titlef" Eşstz Bir Lezzet: Armut veDÇikoldat Parçacıklı Aamrikan Kurabiyesp>

>

< <h3v class="moule--hedle"> Tavsiye Ssorzla>
    Yükleniyor...