Sevmeyen var mı?

Bugün ilk defa midye dolması yedim ve hiç beğenmedim. Bunu sevenler nasıl seviyor ya bir oturuşta birkaç tane yiyenler falan varmış hatta

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç unutmam; Bandırma'lı bir arkadaş var, ''hocam biz tabak değil, tepsi usulü söyleriz burada'' derdi :))) Düşün sen nasıl yediklerini...

1|0
    0|0
    • Ben düşündükçe kötü oluyorum insanlar tepsi tepsi yiyor ilginç :)

• Doymayız yoksa der o :)))
      Severim ben de; ama yani 5-8 işte en fazla.
      Tavası şahane oluyor ama; dolması iyi yapılmazsa soğutur insanı.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Güzel değil pek

1|0
    0|0
  • Et ve Deniz mamullerini seviyorsan rahatlikla tüketirsin diye düsünüyorum, ve yediğin yer de önemli , mesela izmirde çok güzel taze midyesi olan yerler var denemelisin

1|0
    0|0
  • Haram mi helal mi bilmediğim için yemem pek

1|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Bir oturuşta bir tepsi kendim yerim 😁

0|0
    0|0
  • Bira eksik kalmış sanırım 😜😀

0|0
    0|0
  • Kardeşim ben bir kızı sevdim yaklaşık 3 sene oldu, 3 sene önce gördüm sonra ayda 1 falan görmeye başladım sonra da üni. için şehirdışına gitti ve 1er sene arayla gördüm yani toplasak 5 veya 6 defa görmüşümdür ama kısmen tanıdığım biri ve onun o benim onu sevdiğimi Bilmemesi bile güzel. Onun hiçbirşeyden haberinin olmaması bile güzel anlatabiliyor muyum :) hadi eyvallah bizde herşey sevdaya dahildir yakan yaksın şimdi ;)

0|0
    0|0
    • Şimdi ne alaka anlamadım

• bir an sevdiğin kız için midye yedin de ondan her şey sevdaya dahil dedin sandım

• hahaha... eyvallah

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...