Kapat

Mısır gevreği sever misiniz?

Mısır gevreği sever misiniz?İlk defa yiyorum ve beğenmedim 😣 . Yerime devam etmek isteyen bir gönüllü aranıyor :D.

2|1
12|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende bı kere yedım nefret ettım

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Im.. Böyle şeyler nedense hiç ama hiç merak etmediğim yiyecek türü ve nedense hep sağlıksız gelmiştir gözüme.. :)
    14 yaşlarımda 112 yaşında bir kadın fabrikada yapılan markette satılan hiç birşeyi yemedim dediğinden beri malesef yesem de böyle ürünleri derinlerde bir hoşnutsuzluk hissederim :)

1|0
    0|0
  • Bende daha önce denedim bitirtim israf olmasın diye ama begenmedim bunun yerine bisküvi katsan daha güzel olur bence

1|0
    0|0
  • Bende seviyorum... BU arada senin için güzel bir fikir buldum... you tube da kanal aç ve yemek programları yap ve yayınla...1 milyon izlenme başına 1.000 doları cebine koyabilirsin...

1|0
    0|0
  • Bu degil de altin sarisi olanlar daha güzel ama eğer yiyemeiysen de yardim ederim sana çay demlersen yaninda 😃

1|0
    0|0
  • sevmem tadı tuzu hiçbir şeyi yok ayrıca bunun kilo verdirdiğine inananlar var sAD:AD

1|0
    0|0
  • Yok kanka bazlamayı tercih ederim😀

1|0
    0|0
  • severum

1|0
    0|0
  • Bende sevmem

1|0
    0|0
  • Sen yemek seviyosın galiba

1|0
    0|0
  • Sevemedik

1|0
    0|0
  • Bunu da mi sen yaptin :D

1|0
    0|0
  • Güzel olanları var onların :)

2|0
    0|0
  • Süt katmakdan cips gibi yemek daha çok hoşuma gider :)

1|0
    0|0
  • yeaani şimdi baktimda zehirlenme riski olabilir gibi geldi zaten tokum ben :/

1|0
    0|0
  • Sevmem

1|0
    0|0
  • Beeeeen

1|0
    0|0
  • oo kanks profil foto degismisin kirk yil sonra 😂😂

0|0
    0|0
  • armut severmısın :D