Kapat

İçki sofrasına hangi mezeleri hazırlayayım?

Yarın sevgilimin çocukluk arkadaşları gelecek, biraz içmeyi düşünüyoruz, meze olarak neler hazırlamalıyım sizce? (Rakı içeriz tahminen)

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Rakı içilecekse : Kavun - yağlı beyaz peynir - bir tabağa 8 - 10 adet zeytinyağlı yaprak dolma - süzme yoğurt içine biraz sızma zeytinyağı ve az pul biber ( ya da marketten açık olarak alacağınız cin biber turşularını ortadan ikiye bölerekte karıştırabilirsiniz) Bunu EGE'de Mantar ile yaparlar.. Ve az birşey Amerikan salatası; herkese bir yemek kaşığı.. Rakı en güzel kavun ve yağlı beyaz peynirle gider..

1|0
    0|0
    • Bak acı biber ve yoğurt iyi geldi aklına. Diğerlerini zaten hazırlarız onlar kolay. Acı biberli yoğurta İzmir'de eroin diyorlar ve acayip lezzetli oluyor, bunu da yapıcam. Teşekkür ederim :)

• rica ederim..

• Çok teşekkür ediyorum Eig için...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Senede birkac bende icerim yogurt peynir kavun sigara boregi paylican ezme ve mevsim meyvalarindan..
    Yalniz soylemezsem icimde dert olur.. senin o masada ne isin var? Birak onlar zikkimlansin yalniz baslarina.. cok istiyorsan sende bir ara otur ye ic sevgilinle basbasa..

1|0
    0|0
    • Neden canım, kalabalık bir grubuz sonuçta arkadaşlarını tanıyorum. Teşekkür ederim tavsiyen için :)

• meze dıe senı goturmesınler kanks

2|0
    0|0
  • Kavun peynir yeter bana 😍😎

1|0
    0|0
  • Avokado ezmesi yap.
    Malzemeler: Avokado, limon, zeytinyağı, bir diş rendelenmiş sarmısak, tuz.
    Arzu edersen acı pul biber de katabilirsin.

1|0
    0|0
  • Peynir, sarımsaklı yoğurt, rus salatası
    Balık veya et
    kavun, üzüm, armut, zeytin

1|0
    0|0
  • Erik

1|0
    0|0
  • Beyaz peynir limon yoğurt kavun bu tür şeyler iyi gidiyor rakıyla

1|0