Asciyim sormak istediginiz merak eddiginiz bir sey varsa sorabilirsiniz?

#Kitchen
yok detaaay

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aşçılıkta en çok zorlandığın şey nedir

0|0
    0|0
    • Insanlarla ugrasmak baska hic bir sey değil zamansiz gelen siparisler birde

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Acılı ezme tarifini ver allasen internette bulduklarım dışarda yediklerim gibi olmuyo 😓😓

0|0
    0|0
    • Sogan salatalik elinde hangi biber cesidi varsa birde bunlara gore daha az oranda domates bunlarin hepsini makiede biraz diri kalacak sekilde cek sonra suzdurmeye birak suzdurdukden sonra icine nar eksisi limon suyu zeytin yag tuz pul biber kuru nane ince ince kiyilmis maydonoz at sonra goz karari esit miktarda domates salcasi ve biber salcasi at dikkat ed salcayi az cunku salcayi fazla cekmez aciyi biraz sevyosan isotda atabilirsin hepsini harmanla guzelce tamam

• maasi ne kdr birde cok yoruluyrmsnz

0|0
    0|0
    • Maasim iyi her sene en az 200 veya daha ussu zam aliyorum bu ilerleme bagli bu arada ise ilk baslayanlar icin zor ve tempolu gelebilir ama zamanla alisiyorsun sabah 7 den gece 1 e kadar ayakta durdumu bilirim ama ayaklarim agrimiyo Allah a sukur alisiyor vucut ama herkes yapamas emin ol..

• anladm insallah bulursn

Erkekler Ne Diyor 1

• menemen e neler katılı gecen bı menemen yedım hayatta oyle bır menemen yapaman ne vardı ki için de

0|0
    0|0
    • Ben icine az sogan bol biber yumusak domates kullaniyorum ama asil onemli olan kivsmini tutdurmak pilav yapmak gibi oyle lezzetli olur simdi anlatirimda detay cok 😁

• Küp küp yapınca ağıza gelince hoşuma gitmiyo. Aynen 😊

• @Kahvemkolik ben o domatesi eritene kadar pisiriyorum agza sadece tadi geliyor yani tatdirmak isterdim sana 😊

Yükleniyor...