Pasta seviyor musunuz?

Pasta seviyor musunuz?

Merhaba ardaşlar ben belediyenin pasta kursuna gittim 3 ay boyunca ve kendime butik pasta açmak istiyorum ama siz bu pastalardan alır mıydınız güzel olmuşlar mı acaba? Ve tahmini olarak kaç tl kar ile satılır?

Güncellemeler:
Güncelledim 😛😛😛

1|0
1212

En İyi Erkek Görüşü

• Bence pastaların güzel süslü ve sevgiyle yapılmış yemek isterim bir yerde satarsan alırım o pastayı kolaylamı fantaylamı yesem acaba

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güzel olmuşlar, kaç tl kar ile satarsan bilemiyorum ama farklı modeller vs. yaparsan daha da iyi işler çıkarırsın bence. :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Pastayı severim.
    Yapmasını da yemesini de...
    Ve bu pastaların görsel zenginliklerini çok beğendim. Eğer size aitlerse tebrik ederim. :)
    Kaça satılır konusunda ise inanın ne desem yalan olur. Bilgim yok...

0|0
    0|0
    • Yapmaları uzun sürüyor yani benim için enazından ama şöyle yani tutulmazsa o kadar masrafı krediyi nasıl öderim 😊

• Haklısınız, sonuçta burada bir emek ve o emeğin yaratılma sürecinde harcanan elektrik, su, temel ve yan ürünlerle birlikte mekanın kirası da var.
      Bir ara gittiğim butik bir pastane vardı. Orada sadece gelene geçene değil, özel okullara, ana okullarına ve kreşlere yönelik de bir satış işlemi yapılıyordu. Broşür ve tanıtım araçları burada önemli. Tabi, sadece pasta yoktu işin içinde. Kekler, kurabiyeler ve poğaça türleri mevcuttu.

• bayılırım pastaya
    bunlar da çok güzeller

1|0
    0|0
  • Bana inanılmaz abartılı geldiler; bilemiyorum lezzetli bir pasta gibi değil de meyvelerin üst üste konulduğu bir meyve sepetini andırıyor.
    ya da ben çok sade seviyorum :) Ama ortada büyük emek var, tebrik ederim; her bir kısmına epeyce uğraşılmış.

0|0
    0|0
  • Kaktüslü pasta severim.

0|0
    0|0
  • farklı bir tarz denmek isterdim

1|0
    0|0
  • severım

0|0
    0|0
  • Severim