Yiyeceklerinize biri ortak olmaya kalktığında ne yapıyorsunuz, nasıl hissediyorsunuz🐶😄?

Yarım saattir bana da ver diye gözümün içine bakıyo 😂 Onun için zararlığı olduğundan vermiyorum ama şu bakışa da kıyamıyorum😑😄 siz yiyeceğinize biri ortak olmaya kalktığında ne yapıyorsunuz, nasıl hissediyorsunuz?
Yiyeceklerinize biri ortak olmaya kalktığında ne yapıyorsunuz, nasıl hissediyorsunuz🐶😄?

0|4
1531

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde sınıf veya aile ortamında ne alıyorsam en az 2 tane alırım eğer birileri ortak olmaya kalkarsa 2. Yi veririm hepsi ortak yesin bana bulaşmasın ;)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• Yalnız yemek yemeyi sevmem; ''insanlarla'' da gerektiğinde paylaşabilirim yiyeceğimi :)

1|0
    0|0
    • Neden özellikle "insanlarla" ?

• Hayvanlarla yemeğini paylaşan biri değilim; beslediğim bir hayvan varsa ki, zamanında dört ayaklı olmayanlardan farklı varyetelerde beslemiştim ve kendilerine özgü yemlerini aksatmadan verirdim.
      İnsan ayrı, hayvan ayrı; ben paylaşmam.

• neyim varsa veririm ancak asla PAYLASMAM...

1|0
    0|0
    • Aynı ben😄

• insanlarin ekmegimi almasi degil elleyip, bolup bana geri uzatmasindan nefret ediyorum. ya da tabagima kasigi ya da cataliyla dokunmasini... bu sebeple hepsini veriririm tabi ailem boyle birsey yapmiyor...

• En sevmediğim şey 😄

1|0
    0|0
  • Paylaşırım kokoreç yedirmişliğim var:/

1|0
    0|0
  • Toprağı bol olsun rahmetli kedim Pamuk, böyle terbiyesizlikler yapmazdı. Kibar bir Hanımefendiydi, yerini, haddini ve hududunu bilirdi. Mamasından gayrı yerde yemek yemezdi, prensesler gibi yetiştirmiştim onu ben, canını yediğim..

0|0
    0|0
  • Tabiki paylasiyoruz. Hele bu bir hayvansa cogunu ona veriyrm

0|0
    0|0
  • Bizimki de konuverdi kapağa😅
    http://i.hizliresim.com/WbRRZm.jpg

0|0
    0|0
  • Resimdekindne bağımsız bir yorum yapacak olursam izinsiz olduğunda genelde rahatsız oluyorum ama belli etmiyorum ^^

0|0
    0|0
  • Paylaşırdım ben ama böyle bir arkadaş için zararlıysa vermemmtabi ona uygun şeylerde alırdım

0|0
    0|0
  • 1 tanede ona alırım oda krizim tuttuysa

0|0
    0|0
  • Cips insanlar icin cok faydali zaten 😂

0|0
    0|0
  • Isırırım bunu ver gitsin günah

0|0
    0|0
  • Sonra akşam hiç bişi yemiyorum felan dersin :D

0|0
    0|0
  • Paylasırım ellerimle beklerim 😂😂😀

0|0
    0|0
  • senin için de zararlı aslında.

0|0
    0|0
  • Oha :o
    O nasıl bir pijama :o

0|0
    0|0
  • pekı sıze zararlı degıl mı:)

0|1
    0|0
  • Spor besin'imse kesinlikle paylasmam :D

0|1
    0|0
  • Paylaşırım. Yemeğini paylaşmak kadar güzel bir şey var mı?

0|0
    0|0
  • Vururum eline ayağına

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...