Kapat

Bira amele içeceği midir?

Bira amele içeceğidir diye bir laf vardır duymuşsunuzdur. Bu lafa katılıyor musunuz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben artık ağzına 1 damla bile alkol sürmeyen birisiyim çok şükür :) Ama küçük yaşlarda bile çok içiyordum ve genelde extra kutu bira, votka ve cin içerdim. Çoğunlukla extra bira alıyordum çünkü çok pratik bir içecek. Abartı şekilde içerdim mesela okula bile monta saklayarak sokardım. Teneffüslerde karşıya geçip içerdim koşarak tekrar gelirdim :))) O tarz durumlarda en iyi seçenek biradır. Arkadaşlarla olunca yine extra birayı alırdım çünkü kafası çok daha iyiydi yalnız yanına rakı, votka, viski vs. bir şeyler alırdık. Amele içkisi diyenler bence alkolden anlamıyor. Bir kez kafan iyi olsun istiyorsan ister viski, ister votka iç fark etmez, onu extra bira ile karıştırmak lazım. Üzerine 2 tanede şeker atacaksın :))) Sonra sabaha kadar gez :))) Bira amele içkisi olur mu lan? :))) Neyse ki bıraktık artık ama o kadar zaman geçirmişim kötülemeyin :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• bence amelenin içeceği susurluk ayran

0|0
    0|0
  • Amele içeceği değildir. Coğu içkiden güzeldir bira.

0|0
    0|0
  • alkol kullanmadığım için bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Yo fakir isidir

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum en zararsız ickidir

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...