Bir Waffle, en çok neyle iyi gider?

Waffle...
Kimileri için görüntüsüyle bile insanı delirten...
Bir Waffle, en çok neyle iyi gider?Kimileri için bir ısırık ile tat orgazmı yaşatan...
Ve kimilerinin de yemekten kendini alamadığı muazzam tatlı!
Peki, sizin Waffle ile aranız nasıl? Sizce bir Waffle en iyi hangi içecek ile gider? Ve son olarak bulunduğunuz şehirlerde hangi mekan bu tatlıyı çok iyi yapıyor?

0|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 39

• Geçen arkadaşla madoda yedik waffle daha doğrusu yiyemedik. Çok sosluydu beğenmedik. Şekerden insanın boğazı yanıyor. Soslu olunca güzel olmuyor. Dengeli olması gerek

0|1
    0|0
  • Waffle deyince benım için akan sular durur ! Hastasıyım. Genelde su içiyorum yerken :) Sakarya'nın en iyi waffle yapan yeride tartışmasız Waffle Town'dur :) Ordan başka yerde hiç yemedim :)

0|1
    0|0
  • Waffle ile aram iyi değildir. Tatlılara karşı ilgim yok.

0|1
    0|0
  • Çok feci canım çekti 😂 ben her şeyin yanında
    Çay içerim 😂😂

0|1
    0|0
  • Çilekli milkshake ile efsane oluyo😍😍

0|1
    0|0
  • Bence limonata kisin cay

0|1
    0|0
  • Buranin waffle anlayışıyla yurt dışındaki çok farklı. Ben ilk yediğim waffle tercih ederim sıcak ve üstüne çikolata isterim. Hoş soğuk olup çaylada harika oluyor.

0|1
    0|0
    • Yurt dışında nasıl?

• Sade şekerli üstüne soğuk krema, çilek yazın ise dondurma ve üstüne meyve ama yurt dışındaki daha güzel ben seviyorum özledim :)

• Pastannecim var o müthiş yapıyor bir dee Meto var süper waffle yapıyolar :D
    Ama ben fazla düşkün değilim illa olsun demiyorum :D Portakal suyu ile güzel oluyor

0|1
    0|0
  • Capri-sun.

0|1
    0|0
  • Cayla tercih ederim😊 burda sadece forumun icinde bir yerde denemistim orta halliydi , baskada firsatim olmadi

0|1
    0|0
  • Bana eslik eden biri ile

1|1
    0|0
  • Bence cay

0|1
    0|0
  • Çok iyi yapan yerleri pek iyi bilemedim, çok sık yediğim bir şey değil ama Ortaköy'de Bebek'te iyi yapanları vardır. :) Bence su veya filtre kahve ile iyi gider. Makarna yerken bile kahve içebilirim bana göre kahveyle iyi gitmeyecek bir şey yok. :D

0|1
    0|0
  • Kahve diyarında güzel yapıyorlar ama pek sevmem

0|1
    0|0
  • Konyadayim abbas waffle süper yapiyor. Bence yaninda icecek icilmemeli icilsede su olmalı bu

0|1
    0|0
  • Filtre kahveyle kesinlikle ❤❤

0|1
    0|0
  • Dondurma ile muhteşem ötesi

0|1
    0|0
  • Eni konu tatlı.

Bazı yerler çom iğrenç yapıyor.

0|1
    0|0
  • Nutella ya da cilek bal ve ceviz karisimi.

0|1
    0|0
  • Nedense bayıldığım bir şey değil şu waffle...
    En son 10-12 önce yedim, daha da yemedim...

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    19

Erkekler Ne Diyor 16

• çok severim waffle ama her zaman yemem tabi yılda 1-2 kez ancak çünkü aşırı şekerli oluyor meyvelerden dolayı İstanbul'da waffle yediğim tek yer ab'bas waffle birde sahil kenarında dolaş orada güzel oluyor :)

0|1
    0|0
  • Bu tatlı çok karmaşık kazandibi yerim yanına da soda net...

0|1
    0|0
  • Beşiktaş civarına gittiğimde ortaköye mutlaka uğrayıp waffle yerim güzel yapıyorlar. Waffle yerken içecek almıyorum daha lezzetli oluyor tadını ve yoğunluğunu kesmemiş oluyorum tabii su da hazır yanımda duruyor yerken.

0|1
    0|0
  • İçececeğe gerek yokta sadee dondurmayla harika oluyor. Listeye bunuda alıyorum 😎😎
    Madoo iyi yapıyordu zamanında.

0|1
    0|0
  • Birayla harika diyorlardi denemeye firsatim olmadi bir türlü

0|1
    0|0
  • Genelde yanında asitli içecek ya da limonata tercih ediyorum.

0|1
    0|0
  • cayla yıyorum ben walla

0|0
    0|0
  • pek waffle yiyen bir adam degilim
    ama bir avmnin üst katında bulunan antepte bir yer güzel yapıyor
    birkaç arkadaşla yemişligim var bir süre önce

0|0
    0|0
  • Çikolatalı süt iyi gider bence daha denemedim bile görüntüsü yemek içi değilde süs için masa da gibi

0|0
    0|0
  • ben su içiyorum yanında, geçen gün saudiye mado da karışık waffle yedim baya iyiydi

0|1
    0|0
  • Lan canım çekti ya öğrenciyim öğrenci

0|0
    0|0
  • Fantayla

0|0
    0|0
  • Yemedim hiç

0|0
    0|0
  • Şalgam