Herkeze günaydın 😊 kahvaltı için önerisi olan var mı?

Canım farklı bişeyler istedi erkeklerin bir bilgisi var mı bilmem ama kızlar eger farklı bir tarifiniz varsa bekliyorum hadi şaşırtın beni kahvaltı soframız da muhteşem bir lezzet olsun. Ama acele edin çok açım 😉

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz geç kaldım sanırım ama bugünde börek al börek ye canım küt veya kıymalı kol böreği çekti benimde :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• dilimlenmis kepek ekmegini içini cıkar tavaya az yagla kızart ama yakma ekmegi içine az yagdaha ilave et yumura kır ortasına 1 tane sonra tencere kapagı kapat üzerine dilimlenmiş kasar at gerisini nasıl istersen ama cok doyurucu oluyor hem az ekmek hemde yumurta

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim tatlım bu saate kadar neredeydin sen yarın çalışırım bunu yapıcam teşekkürler ederim 😘

• olu olur anlaştık sen yazarsın kuzu

• Tamam balım yazarım ben sana teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 12

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Krep
    Pancake
    Wraps peynir salata vs
    Yumurtalı cooook değişik tarıf var
    Omlet vs vs
    Yumurtalı sütlü baharatlı ekmek kızartması

0|0
    0|0
    • Vayyyyyyy baya çeşit çok muş süper 😊

• Kurzmus ekmek varsa yalnanci pizzada yapilir

• Bak öğrenci evinde hiç olmaz olur mu var tabi pizza da süper fikir ayyy fikirlerine bayıldım tatlım 😉

• Ekmek yiyebilseydim
    Zeytinyağınin içine salça tuz karabiber pul biber nane ekler içine de siyah zeytin atar yarım ekmekle gömerdim :D

0|0
    0|0
    • Sende mi ekmek yemiyenlerdensin 😊 hiç affetmem bunu da yerim 😄

• rica ederişm bay bay

• @anqel11 by by kuzum😊

• börek domates peynir nescafe

0|0
    0|0
  • Gunaydin

0|1
    0|0
  • zeytin salatası ballı kaymak ekici beyaz peynir aç bitir hindi salam acuka simit bitti gitttiii

0|0
    0|0
  • Ekmekleri dilimle uzerine domates kasar ve sucuk rendele yumurta sur firina ver

0|1
    0|0
  • Çoktan yemişsindir asd afiyet olsun 😂

0|0
    0|0
  • Bende gelemi

0|0
    0|0
Yükleniyor...