Tavayı sürekli yakıyorum (Tavuk-Yumurta)?

Hızlıca konuya giriyorum doğru yer mi emin değilim mesela yulaflı yumurta yaparken zeytinyağlı peçeteyle tabanın dibini siliyorum ardından yulafları ısıtıp üstüne yumurtayı atıyorum ama her seferinde dibi yapışmış yanmış oluyor aynı olay tavuk göğsü kızartırken de oluyor kilit nokta nedir? (Tabanını dibini güzelce yağlayıp siliyorum yağı yapışmasın diye kullanıyorum)

0|0
38

En İyi Kız Görüşü

• Teflon tavada metal kaşık değmemiş ve çizilmemiş olanında yanı yaptığında sıkıntı yaşamazsın.. Tavanın ömrü bitmiş de olabilir..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• tavanın ömrü bitmiştir, bir de kısık ateşte sürekli karıştırarak yapmayı dene

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Başka bir tava ile dene belki sorun ondadır

0|0
    0|0
  • Videolu yapsan neyi yanlış yaptığını görebilirim

0|0
    0|0
    • video çok uğraştırır ya teknolojiyi o kadar aktif kullanamıyorum

• O zaman youtube da videoları izle ve kendinle kıyas yap anca o şekilde hallolur

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir fikrim yok pek anlamam ama tavadamı problem var acaba diye düşündüm.

0|0
    0|0
  • Tuz dok

0|1
    0|0
  • 1. si tavan kaliteli degil
    2. si yag az kalıyor.. hakiki tereyagla bir dene istersen en azından saglıklı da...
    3. su atesi hızlı verme ve surekli karıstırma... yapabiliyosan krep gibi once altı pişsin sonra ters cevir.. yapamıyoosan pişerken kapakla kapa.. ısı cınde kalsın ust tarafda pişer... ama kalın bir tabaka olmamasına dikkat et

0|0
    0|0
  • Kısa zaman icinde bir tane granit tava alıp denemelisin. Tavayi yakman imkansız gibi birşey. Ve de yemek yaparkende büyük kolaylık, tavayi yıkarken de büyük kolaylık. Muhteşem bir teknoloji.

0|0
    0|0
  • Teflon tava kullanıcaksın kardeşim yani dibi tutmayan tava

0|0
    0|0
  • Anlamadım... biraz daha yavaş anlatır mısın..

0|0
    0|0
  • Su hale bak ya yemeklerde bile erkekler naklediyor kızlar bir şeye yaramiyor

0|0
    2|0
Yükleniyor...