Kapat

Karnınız Aç. Hangisinde Birşeyler Yemeyi Tercih Edersiniz?

Karnınız Aç. Hangisinde Birşeyler Yemeyi Tercih Edersiniz ?

• Burger King, Mc Donalds veya Kfc'de fast food türü yiyecek yemek isterim.
    34%(13)30%(15)Oy Ver17%(2)
  • Dominos Pizza veya Pizza Pizza'da pizza yemek isterim.
    16%(6)16%(8)Oy Ver17%(2)
  • Çok güzel bazlama yapan bir yerde bazlama yemek veya çok güzel pide yapan bir yerde pide yemek isterim.
    50%(19)54%(27)Oy Ver66%(8)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• En güzeli Sokak lezzetleri alirim sokak saticilarindan biseyler hem onlara destek çikmis olurum hemde mutlu olurum amaan napicam kapitalist sisteminin çikarttigi mcdonaldsi burger kingi ✌✌😃

1|1
    0|0
    • Ben Türk kültürüne destek olmak için gözleme, bazlama, lahmacun veya pide yemeyi tercih ederim :D Öncelikle mücadelemiz Türk kültürünü yaşatmak olmalı. Çünkü Türk kültürü kalmazsa, kapitalizme karşı mücadele edecek gücümüz kalmaz. Kapitalizmin amacı Türk kültürünü yok etmek. O yüzden bizi popüler kültüre özendiriyorlar.

• Ben Komünistim Sosyalistim zaten ✌✌ haklisin manesef insanlarin çogu ülkemizin kültürünü bilmiyor ( ben çok arastiriyorum hele su siralar☺) son yazdigin cümle çok dogru. ✌✌

• Bir sosyalist komünist olarak sen Sultangaliyev'i biliyor musun :) Benim en sevdiğim devrimcilerden :) Bu adamın amacı dünyadaki tüm Türk halklarını birleştirerek sosyalizmle yönetilen Turan devleti kurmaktı :)

• pide yerim

0|1
    0|0
  • Gözleme ayrana hayir demem.

0|2
    0|0
  • Burger, dominos, mc donalds'da yemek yemiyorum

0|1
    0|0
  • Bazlamayla buyuduk zaten farklılık lazim

0|1
    0|0
  • evde kendime salata hazirlarim en guzeli

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Evde tekim knk açlıktan halsizlikten ve beceriksizlikten ölüm kalım mücadelesi veriyorum komşudan yemek istesem ayıp olur mu😎

0|2
    0|0
    • Samimi olduğun kız kankana durumu açıkla, birlikte yemek yapalım mı de :-) Bir kere ben yemek istemeden komşu bana bir tencere pilav göndermişti :-D

• Benim bildiğim açlıktan ağız kokar kanka :D Ayakların kokacak kadar açsan vay haline :D Birde şimdi yanına gelip sana ikram etmeden karşında fıstıklı baklava yiyormuşum :D Aç bir yere yiyecek sipariş ver :D

• Bıçaklarım hiç şansın yok 😎😎

• Çok güzel bazlama yapan bir yerde bazlama yemek veya çok güzel pide yapan bir yerde pide yemek isterim.

0|1
    0|0
  • Bide hayat usulü döner olursa seçenek olursa iyidir

0|1
    0|0
  • bazlama tabiki

0|1
    0|0
  • Pizzaaaa

0|0
    0|0
  • Burger King, Mc Donalds veya Kfc'de fast food türü yiyecek yemek isterim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...