Bu çikolatalardan Türkiyede gören var mı?

Bu çikolatalardan Türkiyede gören var mı?

Bakın arkadaşlar şu üstteki iki çikolata. Ikisi de ayni ama paketleri farkli ulkelerde farkli oluyor sanirim. Altta olan değil. Alttakinden Türkiyedede var.
eskiden vardi en üsttekinden, hatırlıyorum. Ama 2015 yılından sonra kalkti herhalde. Hollandada bir de almanyada görmüştüm o üstteki çikolataları.
Tadı da enfesti yaa. Niye kaldırdılar? Son olarak da şu en alttaki. Bazen türkiyeye geliyor ama düzenli olarak satan bir yer görmedim

0|0
412

En İyi Erkek Görüşü

• Ne cikolataymis be amele cikolatasi.. pernigotti, lindt, bind falan varken milka yiyosan kezosun. Ayrica bahseytigin cikolata macro da var. Sen hayatinda koyunden disari cikmadan almanysda hollanda da gorfuydum burda yohh diyosun 😂😂

0|0
    0|0
    • Ankaranın şehir merkezinde yaşıyorum. Ayrıca 4 ülke gezdim ve ABD vatandaşıyım onu söyleyeyim. Pek çok çikolata yedim ama karamele karşı zaafim var.

• Hmm e abd vatandasi nasil oldun o zaman

• Abd de doğdum. Babam master yapmaya gitmişti

En İyi Kız Görüşü

• Çikolataya çok büyük bir ilgim yok o yüzden dikkat etmedim hiç ama en çok çeşitin migroslarda olduğunu söyleyebilirim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• migrosta görmüştüm hepsindende choco jelly enson 2 sene önce almıştım

0|0
    0|0
  • üstekinden Türkiyede var şoktan aldım sanırım. ama tadını beğenmemiştim

0|0
    0|0
  • Nerde oturuyorsun?

0|0
    0|0
    • Ankara . Şehir merkezi

• İstanbul da bildiğim bir yer vardı sen hepsi burada migros ya da Carrefour a bak Lindt ve Chocolat a bak bir de İsviçre çikolata sı güzeldir

• vardır belki ama görmedim 😁

0|0
    0|0
  • Marketlerde var

0|0
    0|0
  • Yukardakilerin hepsini gördüm en alttakini görmedim bir tek

0|0
    0|0
  • Bizim köyün bakkalında bile var ya. d

0|0
    0|0
  • aLmanya'da mevcut

0|0
    0|0
  • hayır ama şu an nador da her gun bir tane yiyorum butun cesitlerini aldim ☺☺☺☺

0|0
    0|0
  • sen benim gibi bir çikolatayı gördün mü kuzucum?

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Migros'a bak bir. Milka çeşitleri kapsamlı olarak satılıyor.

0|0
    0|0
  • Sondakinden hep alır yerim. Avm'lerin içindeki supermarket'lerde oluyor.

0|0
    0|0
  • Turkmenistanda var😍 gel ben aliyim sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...