Kapat

Neden hemen doyuyorum 😢😢?

Şaka değildir!
Eskiden; 3 yarim ekmek döner 1 ciğkofte yerdim ve büyük boy pizzayi tek başıma bitirebilir , menü secimlerinde her şeyi "süper boy" secip 2 menü yerdim yoksa doymuyordum..😂😂
Neden hemen doyuyorum 😢😢?Sonra birden bisi oldu hemen doyuyorum ya yiyesim gelmiyor eskiden doysamda iştahla devam eden ben yiyesim gelmiyor :/
şu an iki kişilik olan Kfc "kovalarin kovasi" sını siparis verip yicekdim hayvanlik anca doyarim dedim ama gel görünki bir kac patates ve iki butla tam doydum ziyan oldu artik eski ben değilim midem nasil kücüldü hala anlayamiyorum üzülsem mi sevinsem mi kararsızım?
Boyum 178 kilom 65

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• gif süpermiş :D :D benim de bazen açılıyor bazen kapanıyor psikolojik olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Oğlan çocuğu gibi niye konuşuyorsun, kız olduğunun farkına var boyun uzun diye her şeyi yiyebilirsin anlamı taşımıyor. Kilon fazla 5 kilo vermen lazım

0|0
    0|0
    • Oglanlar sadece cok yer vs diye bisi yok olani soyledim

• Bende olması gerekeni söyledim bu kadar sağlıksız beslenmenin ne anlamı var, şükür etmen gerekirken durumunu sorguluyorsun çok yanlış

• aynı boy aynı kilodayız :) 5 yıl önce ben de çok yerdim şimdi çeyrek ekmek yiyemiyorum. hareketliliğiniz azaldıysa olabilir.

0|0
    0|0
  • Aşk acısı felan yaşadın mı sinir stres bunlar da etkilemiş olabilir psikolojik de olabilir

0|0
    0|0
  • Miden küçük

0|0
    0|0
  • Yersin yersin şişko şişko dolanırsın asdf 😂

0|0
    0|0
  • Cinsel iliski uzakson..

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Hey maşallah

2|0
    0|0
  • iyi olmuş boşver çok yemek iyi değildir 😄 gerçi kilonda yokmuş ama olsun 55 olsan daha güzel

0|0
    0|0
    • Evt bunu zayiflama fırsat olrk kullnicam tum param 36 tl gomdum diye siparise zorla yiyorum su an ama artik yok

• İyi işte kilo verirsin

0|0
    0|0
  • bağırsaklarında fil varmış daha önce anlaşılan sonra düşmüş :)

0|0
    0|0
  • Hey maşallah önceden midende ne vardı oyle

0|0
    0|0
  • Üzülmelisin😞

0|0
    0|0
Yükleniyor...