Çok Acı Sos Önerisi ?

Arkadaşlar tam bir acı hastasıyım. Bildiğiniz acı sos var mı? Yani salça gibi ya da aktarlarda satılan birşeyde olabilir. Yemeklere koymak istiyorum özellikle. Marketlerde satılan acı sivri biberler yetmiyor ve hiç acı değiller. Meksika sosu gibi birşey lazım. Knorr acısso denediniz mi?

0|0
1248

En İyi Erkek Görüşü

• Aradığım hatun modeli :)

Cevabımın sizinle hiç bir alakası olmadıgını belirtmek isterim.

canım bol acılı ciğ köfte + acılı şalgam suyu cekti :D

Soruna cevap veremicem. ama bize hataydan acılı biber sosu geliyor.

İstanbuldaysan eğer kapalı carşıyı bir gez derim.

1|0
    1|2
    • Ankaradayım malesef. Çigköfte deme çok kötü bir anım var :D yaklaşık 25 kişi evde çiğköfte partisi verecektik bütün aileyle ve dayım yapıyordu. Bende yanındaydım tadı nasıl olmuş diye arada bana sordu bende habire koy koy isot koy hiç acısı yok dedim. O gün bütün çiğköfte bana kaldı kimse yiyemedi :D Acı hastasıyım ve acıyı hissetmiyorum

• hahaha :D bende cok severim kahvaltıda cok iyi oluyor mesela ufak tombul biber turşusu acılı

olanı kahvaltıya tat bırakyor adeta -leyen kim merak ettim şimdi :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 47

• Acısever arkadaş, acısso iyidir ama sen de benim kadar seviyorsan maalesef kesmez seni :) o şişeler ufak kalıyor. Bulması zor ama en iyisi wasabi :) soya sosuyla karıştırıp mükemmel acıya ulaşırsın :) japonlar işi biliyor ;)

0|0
    0|0
  • Merhaba bende acı sevenlerdenım. Linkte paylaştığınsosu genelde makarna gibi yemeklere döküp öyle yiyorum ancak acı hissi çok fazla olmadığını belirteyim. Çok lezzetli birşey ama abartılı bir acısı yok. Afiyet olsun birdahaki menuye bizide davet et lütfen ( :

0|0
    0|0
  • link bunu dene bakalım :)

0|0
    0|0
  • En güzel acıyı Tabasco olarak görüyorum: link

0|0
    0|0
  • hollanda sambalı

0|0
    0|0
  • Evet güzel.Önerebileceğim soslar: link

0|0
    0|0
  • adını yanlış hatırlıyor olabilirim jelapeno diye bir biber çeşidi vardı hindistan mahsülü diger adıda cehennem biberimiymiş neymiş ondan acısını bulamazsın zaten :D

0|0
    0|0
  • bak bu sosu tavsiye ederim ghost chili peper sosu link

0|0
    0|0
  • bi de çıkarması var onu.ne gerek var acıya ki suşinin yanında yeşil bir sos veriyolar zehirlenmezsen al ondan :)

0|0
    0|0
  • Linkteki hiç acı değil

bende acıyı severim

Sna özel kendi imalatım olan bir sos önericem

1 çorba kaşığı isot

1 çorba kaşığı karabiber

1 tatlı kaşığı şeker

1 çay kaşığı tuz

1 çorba kaşığı kadar tereyağ

1 çorba kaşığı kırmızı acı biber salçası

suyla karıştır ocakta

sonra bir ye wc de bir ses geldiğinde ailenden birisi olsunki neyse iyi günler :D

0|0
    0|0
    • su ilave etmeyi unutma az az yumuşayana kadar

• Çok teşekkürler karabiber alerjim var evde acı biber salçası var ama hiç acı değil. 1 çorba kaşığı isot da acı olmuyor bu sos pek bana uymadı malesef

• Heinz chili sos. Mazoşist yapar :)

opinie.senior.pl/zdjecia/Sosy-majonezy-musztardy/Sos-Chili-2868-big.jpg

0|0
    0|0
  • Süleymaniyedeki fasulyecide bir kırmızı biber var of anam of o derece:/

0|0
    0|0
  • ben cığ köfte yaparken bı sos yapıorum cok acı ama tatlı taatlı yemenın acı acı çıkarması oluo sıkın tı :)

1|0
    0|0
  • gerçekler acıdır. biber de acıdır. öyleyse biber gerçektir.. uyarlamam bu kadar. hadi hayırlı işler :)

0|0
    0|0
  • Urfa isotu ye.Bayağı acı diyorlar

0|0
    0|0
    • bizim arkadaşlarla konuştuk isotu onlar sadece baharat acı falan değil dediler? ben yemedim ama

• Onlar yememişlerdir alev çıkartır.Ben acı sevmiyorum midem rahatsız birazcık tadayım dedim koşturdum evin içinde :) Ben acı olarak biliyorum urfalı sevgilim vardı

• Burger King lerde bir acı sos veriyorlar felaket birşey, sanırm Calve'nin acı sosu, istersen bir de onu dene.

0|0
    0|0
    • Burger king birçok kişi söyledi kesinlikle deneyeceğim teşekkürler

• jalapeno sosunu denemelisin : link

0|0
    0|0
  • ne anliyosunuz okadar acidan :-)

0|0
    0|0
  • Naga Jolokia tohumu bulup kendin yetiştir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 12

• link Bol bol barbekü sosu acı oluyor :)

0|0
    0|0
  • bizimkiler genelde biberleri robotta çeker öyle sos yaparlardı.

0|0
    0|1
  • 0|0
    0|0
  • bendensin ablam valla bende aci hastasiyim.. hele bide cigköfte olaca acili acili yaninda ayran.. ooff off <3

0|1
    0|0
  • bi süs biberni severm sos sevmem

0|1
    0|0
  • çok güzel bu sos ya bende acı delisiyim salça gibi şeylerede bayılıyorum.bayat ekmek,ceviz,sarımsak ve salçayı robottan geçirip istediğin kadar acı ve baharat at mükemmel oluyor.

0|0
    0|0
  • Wasabi, japon urunudur kokten temizler

0|1
    0|0
  • Gaziantepte tanıdığın varsa ara sana salça yapsınlar :))

0|1
    0|0
  • Şu sıralar biber gazı favori ..

0|1
    2|0
  • taksime çık bebem :*

0|0
    1|0
  • ilerde midene cok zarar verir

0|1
    0|0
    • amaaan sen onun derdine mi dustun, sende kafana taktigin seye bak :D