Kapat

SİZCE BU DÜKKAN TUTAR MI?

Arkadaşlar biz bir dükkan açıcaz da, kavanozda menemenlik, turşu, reçel, tarhana, erişte, salca ve aklıma gelmeyen bir kaç şey daha bunları hazırlayıp satışını yapacağım bir dükkan düşünüyorum. Sizce tutar mı şu an Türkiye de böyle bir dükkan yok sanıyorum ilk olacak galiba. Fikir ve önerilerinizi bekliyorum. Yaşım 25 biz 3 arkadaş açıcaz hamaratız üstesinden geliriz diye düşünüyoruz...

çok titiz iş yapıyorum ben yapınca herkes ablasına annesine karısına sorsun bakalım tutar mı onlar daha iyi bilir

• tutar mı
    A seç
  • tutmaz mı
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ankete katılın arkadaslar

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi herkes alır bişeyler ama gel gelelim dükkan kirasını karşılayabilecek bir kazanç çıkıcak mı? O kazanç çıksa size bişey kalıcak mı kayda değer? Gayet güzel iş yapan ama mekan kirası yüzünden kapatan çok yer var. Oturup onun muhasebesini derin derin yapmanız lazım.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Guzel de kadinlarin yogun olarak yemek, ev ekonomisi yaptigi bir ulkedesin. Kadinlarin cogu yazin domatesi biberi falan alip, kis icin hazirlarlar derin dondurucuya atip, ama umarim tutar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Büyük sehirde tutar bence. Kücük bir yer ise zor cogu kendisi yapiyor

0|0
    0|0
  • TUtar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tutar

0|0
    0|0
  • Sosyete yerde açarsan kesin tutar organige baya merak var çünkü

0|0
    0|0
  • bu işi yapanlar var ve pek karlı bir iş de değil

0|0
    0|0
  • Hayırlı olur inşallah

0|0
    0|0
  • Online satışta olmalı mutlaka. özel paketler vs. hazırlanmalı. kampanya seçenekleri olmalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...