Günaydınn, kahvaltı sizin için önemli midir yoksa geçiştirecek bir şeyler atıştırıp güne devam mı edersiniz?

Günaydınn, kahvaltı sizin için önemli midir yoksa geçiştirecek bir şeyler atıştırıp güne devam mı edersiniz?Haftaiçi kahvaltıyı geçiştirecek sadece limonlu su ya da meyve suyu içiyordum sabahları, bugün işe geç kalınca böyle geçiştiresim tuttu😄 Sizin için önemli midir kahvaltı yoksa siz de geçiştiren ya da kahvaltı yapmayanlardan Mısınız?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kahvaltı en önemli öğündür, mümkün mertebe 1 çiftli ekmek yemeden kalmam sofradan.. Genelde akşam yemeğini zayıf tutuyoruz, form korumak önemli..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aslında önemli olmalı, hep bize söylenen de bu değil mi? ben de sizin gibi geçiştiriyordum ama düzenli spor yapan ve doğru beslenmeye çalışan biri olarak bu sabah yediğim mayalı ıvır zıvırlar bende karın yağı olarak dönüş yaptı. Bir senedir poğaça simit türü ıvır zıvırları ve maya içeren herşeyi yememeye çalışıyorum. :)))
    Mesela evden çıkmadan iki yumurta haşladım, bir avuç zeytin, süt ve limonlu çay tükettim. bunları içip evden çıkmam 15 dk mı aldı. Kendimi tok ve iyi hissettim. Artık hep böyle inşallah :)))))

siz de karın yağlarına sahip olmadan kaçın bunlardan, biliyorum çok lezzetliler :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

Kızlar Ne Diyor 15

• Önemlidir. Ama vaktim yoksa yapmıyorum bazen

1|0
    0|0
  • hafta sonları kahvaltı en önem verdigim öğün ama hafta içi çalıştıgım için malesef geçiştirmek zorundayım

0|0
    0|0
  • Kahvaltı yapmam yemek yemem ailemin zoruyla yiyorum biyerde bayılıp kalıcaksın diyolar 😂😂

1|0
    0|0
  • önemlidir

0|0
    0|0
  • Önemli bir öğün fakat kahvaltı yapmaya vaktim olmuyor, geçiştiriyor.

0|0
    0|0
  • Hafta ici calistigim icin kahvaltiya hic firsatim olmuyor birtek cay muhakkak icerim, yoksa afyonum patlamioyor😅

0|0
    0|0
  • Haftasonu kahvaltı hafta içi didemimle yarim tost çay😂

1|0
    0|0
  • Kahvalti benim icin en onemlisi. Hep ayni seyleri yiyorum; zeytin peynir yumurta salatalik domates ekmek. Yetiyorda artiyor

0|0
    0|0
  • Afiyet olsun

0|0
    0|0
  • Ben kahvaltı yapmam ama çay içmeden çıkmıyorum

0|0
    0|0
  • Mutlaka kahvalti ederim, onemli benim icin

0|0
    0|0
  • Atistiririm sadece