440 liralık akşam yemeğim nasıl ( resimli ) ?

440 liralık akşam yemeğim nasıl ( resimli ) ?
Günün sözü : kıskanma ne olur , çalış seninde olur.. nasıl görünüyor? İstakoz sever misiniz?

0|2
64110

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmezlerdi bazen ne dendiğini, şuursuzlukla suçlayanlar değil miydi acaba zaten ilk önce o uzvu kaybeden?

Kim ne derse desin bakmadan, bilmeden, sorgulamadan ''salt'' (!) girdikleri yolun sarhoşu olup da küçümseyenler değil miydi zaten diğerlerini?

Kim anlar ki söylesen de; yine de sen çekme ki lafını manalar alsın yolunu, belki görür biri de tebessüm eder bir karanlık odada; değmez mi? Her bir zerresince değer elbette, düşündüğün şeye bak sen...

https://www.youtube.com/watch?v=aBc-lKqyNmE

''Yunus içine döndü umut, dışına baktı kaos var.
    Demir atmak istediğim ıslak limanlarda lodos var.
    Fokurdayan suda kaynayan kıskaçlar.
    Kaynar kazanda ıslık çalıp duran ıstakozlar.
    Öyle güçlü sesim var ama kalpsiz kulağı kulaksız.
    Canımı ölümlerden çekip almaya bu güç yetersiz.
    Dinsin ateş arsız, yanık içim alevsiz.
    Gördüklerim doğruysa, bu çekip gidiş vedasız.
    Benimle yaşlandılar ama benden önce öldü anılarım.
    Şu sudan kabarcıklar ölüm tanıklarım.
    Yok ki topum, tankım.
    Ardımdan kaynar su döker kepçeler.
    Yanar her yer, her yerim.
    Hepsi gayet farkındalar, ruhum ölüme dalar.
    Dalan dalıp gider. Dalını terkeder yaprak, ölür.
    Sesim artık gidercesine güçsüz.
    Sirenlerim bağırmaktan aciz.
    Ateşle taciz.''

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım Türkiye'de öyle görmemiş insanlar ıstakozdan hava attığı için bu kadar pahalı :) kıyamam sana :D

1|3
    0|0
    • işte günün yorumu gülmekten yerlere düştüm karnıma kıramp girdi hahahahahd:):):):):):q

• Hhaah benimde bu soruyu gördükçe karnıma gülmekten Ağrı'lar giriyor :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 109

• Zenginlikle enayiliği karıştırmak

2|3
    0|0
  • Yani hiç yemedim de, yok ya yemem ben. Tebrikler güzel menü ama ben beğenmem. :D Herkesin sevdiği yemekler farklı. Fakir işi bizim, patlıcan musakka falan. :D

0|0
    0|0
  • yazık la bizim bir kere ıssırıp attığımız şeylere insanlar 400 liralar bayılıyor bunlar olmazsa biz işsiz kalırız :D

1|1
    0|0
  • Dünyanın en zengini de olsam sofradan eksilmeyecek yemekler... Kuru Fasülye Pialv soğan - Lahmacun Bol Acılı yanında Ayranı - Bol acılı Adana yanında acılı şalgamı tanesiyle beraber - Toprak Tencerede yapilmış Patlıcan Tavası Bol sarmısaklı - Bazısı sevmeyebilir ama Yumurtalı ıspanak - köz üzerindeki sacda yapılmış peynirli sıkma ile ıspanaklı börek içine limonu sıkıp yiyeceksin... salllaaaaaaa ıstakozu 440 TL.. Pehhhhh...

0|0
    0|0
  • :D :D içindeki protein değeri yarım kilo hamsidede var beyler, bu tarz insanlar olmasa bu şirkletler nasıl zengin olacak? Ego ve kibir sahibi insanlar çabuk zengin eder zeki insanlar :)

1|1
    0|0
  • beyin özürlü :) bedava versen yermiyim lan onu :D 440 tl diyosun bide enayi, hemdede o iğrenç seyi :)))))) benım 1 öğün karnımı doyurmam en kralı 5 10 tl :D evde doyursam 1 tl :D

0|0
    0|0
  • Resim çizilir fotoğraf çekilir 440 liralık yemek yemeyi biliyosun ama hala ikisinin arasındaki farkı bilmiyorsun afiyet olsun

0|0
    1|0
  • istakoz thailand da 5 dolar :D sjsjsjs ıyı gecrmısler sana :D buda benım thailand da yedıgım 20 dolarlık yemek :D
    http://i.hizliresim.com/PQ79G9.jpg

1|3
    0|0
  • Bence lokanta sizi yemiş bu gün
    Geçirenler sağolsun :)

0|1
    0|0
  • Canlı canlı pişirdikleri için ıstakoz tüketimini doğru bulmuyorum.
    Karides, kalamar, midye, balık, çekirge yerim.. Paraya da acımam ama canlı pişirilen bir hayvanın etini yemeyelim 😐

0|2
    0|0
  • o nasıl işletme ya sevis yok bardak acayip tabağın yanında diş fırçası gibi birşey senın sayende millet elemanının maaşını çıkartıyo kerizim

0|0
    0|0
  • Eee ne oldu bunu buraya koyunca şimdi? Hava mı atmaya çalıştın?

0|2
    1|0
  • Valla bodrumda yediydik ayıptır söylemesi bu fiyata yakın belki daha fazla hatırlamıyorum ama rakısı balığı mezesi istakozu ahtopotu hepsi içinde gelmişti bu fiyat sen yemek değil kazık yemişin :D

0|1
    0|0
  • Bana 220 tl verseydin
    Sahanda kobra yapardım sana
    Mis gibide doyardın

1|1
    0|0
  • ben ıstakoz sevmem hıc ısrar etme sagol asla yemem afıyet olsun sana

0|0
    0|0
  • kol böreği yemişsin haberin yok

1|2
    0|0
  • 440 tl nı skm adam olsan sokaktaki çocugu doyururdum o parayla gelmiş birde hava atıyo 440 liralık yemek yemiş bende rusyada 2 rus manitayla 10 bin tl harcadım nasıl? sktımın varoşu

0|1
    0|0
  • güzel görünüyor afiyet olsun kırmızı şarap şart ama

0|0
    0|0
  • İstakozun tadı çok tatlı geliyor bana, sevemedim...

0|0
    0|0
  • ıstakoz yemem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    89

Kızlar Ne Diyor 63

• Bu mu 440 liralık yemek

0|2
    0|0
  • Para zıçsam da bir yemeğe bu kadar para vermem, ihtiyacı olan bir insana yardım ederim bir akşam yemeğine bu kadar para gömmektense.

0|0
    0|0
  • kocişkom bana istakoz hediye almış kurdelem kalmadığı için süsleyemedim ama eltime 440 lira olduğunu söyledim sizce kıskanmış mıdır?

0|0
    0|0
  • Evet, biz buna halk dilinde ; görmemişin... devamını biliyorsundur malun oylesin asdf

0|1
    0|1
  • O kadar parayı buna mı verdiniz :D 20 liraya mis gibi iskender kebap varken :D

1|1
    0|0
  • Hayvanlara iskenceyi desteklemiyorum tabiki

0|0
    0|0
  • Hahha olumsuz yorum yapsak kiskanmis mi oluyoruz seni 😂
    Lan bir hesaba 440 lira veren bir enayi var karşımda neyini kıskanabiliriz 😂

0|2
    0|0
  • baya midesizmissin istakoz nedir ya

0|0
    0|0
  • Gormedigin parasi olmus börtü bocege sacmis gorun beni.
    Bizim koyde cayda bulunan yengecleri lüks olsun diye parayla yiyorsunuz.😂
    Biz tenezur edip yuzune bile bakmiyoruz.
    Ustelik bedava.

0|1
    0|0
  • Iyyy

0|0
    0|0
  • Afiyet olsun ne diyim dhjf

0|1
    0|0
  • çalışmanın karşılığı güzel bir yemek ama ıstakoz sevmiyorum afiyet olsun nice bolluklar seninle ve sevenlerinle olsun diyorum :)

0|1
    0|0
  • Hayvan kaynaklı ürünleri , özellikle deniz ürünlerini yiyemiyorum yani bedava olsa hatta 400 lirayı bana verseler yine yemem

0|0
    0|0
  • hiç yemedim

0|0
    0|0
  • Sevmem,

0|0
    0|0
  • 440 lirayı bir anneye verseydin 1 aylık mutfak ihtiyacini alırdı

1|2
    0|0
  • Afiyet olsun bir kaç defa yedim değişik ama lezzetli bir eti bar lakin, çok az yahu :) tadımlık oluyor anca.

0|0
    0|0
  • Ota 440 tl verecek kadar aptal değilim..

0|2
    0|0
  • Bunu yesem doymam ayrica aylik bira parami sacma biseye vermis olurum

0|2
    0|0
  • Kusmak serbest mi?

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    43
Yükleniyor...