Kuyruk yağıyla yapılmış baklava sever misiniz <3 ?

Ben normalde kırmızı et bile yemem ama birkaç gün önce önyargılarımı bir kenara bırakıp kuyruk yağıyla yapılmış minik minik rulolar halinde yapılmış antep fıstıklı baklava yedim. üç dilim vardı. ilkinde direk o yağın tadını aldım biraz midem bulanır gibi oldu ama kendine çeken bir tadı vardı. ikinciyi zevkle yedim mükemmeldi. bildiğimiz kuyruk yağı ama baklavaya nasıl da yakışmış..

üçüncüyü yiyemedim. fazla geldi. ağır oldu.

siz sever misiniz? ne kadar yiyebiliyorsunuz?

Güncellemeler:
kırmızı et bile yemem diyorum. midemi bulandırıyor kokusu. ama bunu iyiki denemişim diyorum. harikaydı. bence siz ağzınızın tadını bilmiyorsunuz :D
İç yağı mıydı acaba arkadaslar, cidden çok uzağım bu konuya. İlk kez yedim. Hayvansal ve normalde sevmediğim kokusu olan bir yağ idi.

0|0
59

En İyi Erkek Görüşü

• Tereyagli baklavayi cok seviyorum gercekten leziz oluyor.
    Bunu denemedim ama bir gun beni de davet edersin sen :) ;) sanmam ama :P

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Kuyruk yağı ya da yağlı et, kavurma gibi şeylerden nefret ederim. Tadı eminim cok güzeldir. Tıpkı kokorecten de nefret edip tadının mükemmel olabilecegi kanısında oldugum gibi. Yedim mi acaba hatırlamıyorum :D

1|0
    0|0
  • Yeni tatlara meraklıyımdır :)
    Denemeyi isterim.
    * Anneeğğ buraya gel *
    :D

1|0
    0|0
  • kuyruk yağlı değilde tereyağlısına ölüyorum 1 tepsi yerim valla. denemek isterim kuyruk yağlıyı ama.

1|1
    0|0
  • Düşününce akla iğrenç geliyor ama sen çok beğenmişsn hiç sevmeyene güzel geldiyse tatmak lazım

1|0
    0|0
  • Sevmem.

0|0
    0|0
  • Ben sevmem.

0|0
    0|0
  • Yook artik

0|0
    0|0
  • Mide değil çöp tenekesi taşıdığını düşünüyorum