Sizce vejetaryen olmaya doğru mu ilerliyorum?

İlginç gelebilir bu sorum fakat düşüncelerinizi almak istedim. Beyaz et hiç tüketemiyorum, midem kaldırmıyor. Denemelerimde hep geri çıkarmıştım. Sadece kırmızı et, köfte nadir olarak tüketebiliyorum ve de yılda bir kaç kez Burger King gibi mekanlarda yiyebiliyorum. Peyniri hiç sevmiyorum. Yumurta ve süt tüketiyorum. Bu yüzden durumumu karışık buluyordum. Fakat özellikle kurban bayramlarında ortaya çıkan manzaralar midemi kaldırıyor, iğreniyorum resmen bakamıyorum bile. Uzun süre yemek dahi yiyemiyorum bu sebepten dolayı. Ve bu bayramdan sonra kırmızı etten de resmen tiksindim. Sizce vejetaryenlığa doğru mu ilerliyorum?

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• Bende böyleyim. Sanırım bilmiyorum ya anlık bir tiksinti ya da diğeri.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• vejetaryenler ve veganlar belli bir amacı ve sebebi olduğu için beslenmelerini değiştiriyolar, yiyemedikleri için değil. ben hiç et yiyemiyorum canım istemiyo, süt, yumurtavb şeyleride yiyemiyorum nerdeyse vegan besleniyorum ama vegan olmak bu değil onuda biliyorum. yani bir yere doğru ilerlemiyosun.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Kurbandan kurbana et yiyebilen insanlar var maalesef. Olsaydı onlar olurdu o dediğinden

0|0
    0|0
  • Y... rak ye

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• olma

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
    • Bende senin gibi arada kalmıştım bu video beni çok bilinçlendirdi kesinlikle izle

m.youtube.com/watch

• Sana sonsuz teşekkür ediyorum ve sanırım ne kadar teşekkür etsem de az. Hayatımın en verimli 1saatiydi, herkes izlemeli kesinlikle.

• Ben teşekkür ederim vakit ayırdığın için

Yükleniyor...