Gece yenilecek yemek önerileri verir misiniz?

Arkadaşlar çok acıktım ve yemeden uyuyamıyorum. Bugünlük böyle maalesef önceden gece yemek yeme gibi bir huyum yoktu. Sizden ricam pratik kolay ne yapabilirim öneride bulunur musunuz?
not: menemen ve yumurta demeyin menemen yapmak için evde domates yok, yumurta ise alerjim var yiyemiyorum. Çok teşekkürler şimdiden hepinize arkadaşlar

0|1
19|14

En İyi Erkek Görüşü

• Domates ve yumurta olmuyorsa o zaman sen bulgur pilavı ya da milföy hamurlu peynirli patatesli börek yapıp yiyebilirsin

0|0
    0|0
    • Neemiş

• Koy ekmeğinin arasına peyniri zeytini salatalığı ye işte onu da mı biz diyelim aklını kullan

En İyi Kız Görüşü

• tamam ama evde neler var ona göre söyleyelim. Pratik olarak genelde makarna denir mesela , varsa yanına sosis ya da salam falan kızartabilirsin ya da sucuk.. Sonraa ya da patates kızartması, tavuk olabilir baharatlarla falan?

0|0
    0|0
    • Bunlar hep kilo vede canım makarna istiyoo

• yoğurdu tek başına yiyince doymuyorsan içine az ekmek doğra öyle ye güzel oluyor. tatlı olmasını istersen içine biraz reçel tuzlu olmasını istersen biraz baharat at yeter

• Eig icin tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 18

• yoğurt en iyisi

0|0
    0|0
  • Cicibebe 🤗

0|1
    0|0
  • kaşar varsa tavaya yağ koy kaşarı biraz erit yani şekli bozulmadan az erisin ekmeğin içine koy ye afiyet olsun 👌

0|0
    0|0
    • Ya başka bişey de 😂

• Ben makarna yicem bana yapılışını söylesene😂

• suyu kaynatıyosun sonra tencereye makarnayı koyuyosun suyu da koyuyosun biraz yağ koy 1 tatlı kaşığı filan birbirine yapışmasın göz kararı da tuz ekle makarna kaynamaya başladıktan sonra 10 dakika tut 10 dakika sonra hazır 😂 sonra istersen yağ koy tavaya erit sonra Salça koy onuda iyice erit işte ya da karıştır herneyse onu makarnanın içine dök iyice karıştır 😂

• Peynir-ekmek-domates üçlüsü.

0|0
    0|0
  • makarna
    tost

0|0
    0|0
  • Salata yap bu saatte en iyisi ya da bir elma ;)

0|0
    0|0
    • Doymam öküz gibi yiyom ben😂

• Gece yeme derim

0|0
    0|0
  • Sandvic👍

0|0
    0|0
  • Tost yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Ben de acıktım ama yememekte direniceeem

0|0
    0|0
  • karpuz peynir

0|0
    0|0
  • Hıyar penir ekmek

0|0
    0|0
  • Yoğurdun içine meyve dilimle seni doyuracaktır tatlım 😄👍

0|0
    0|0
    • Doymuyom ben onla o benim hobi olarak yediğim bişey açken doymuyorum😂

• Ya ne biliyim tatlım geceleyin yiyice çok kilo yapıyor pilav falanda olmaz şimdi 😄👍

• Zayıfım ben sen fikir söyle bişey olmaz 😂

• Cacık

0|0
    0|0
  • adana dürüm gömülür

0|0
    0|0
  • 2 yumurta kir :)

0|0
    0|0
  • Sandviç

0|0