Kapat

Öğrenci evinde ya da yurtta hangi yemekleri yaparsınız/yapardınız?

Sorum basit. Öğrenci evinde ya da yurtta hangi yemekleri yapardınız? Ben de bir öğrenciyim. Çeşit çeşit pratik yemek tarifleri öğrenmek istiyorum

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Tost makinesi al, her sabah tost mis...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• yağ salça soğanı birleştir içine ne atsan yemek olur zaten
    hamur işi yapabilirsin becerikliysen

0|1
    0|0
    • Becerikli değilim maalesef :( Yağ salça soğan birleştir dedin ya. İçine mesela ne atılır ve ne kadar sürede olur yaklaşık?

• Konserve bezelye al mesela birde tavuk göğsü tavuk göğsünü kuşbaşı şeklinde doğra soğanla birlikte soğanlar kavrulana kadar birlikte yağda ara sıra karıştır daha sonra birazda salçayla karıştır istersen içine patateste atabilirsin çok sulu olmayacak şekilde su koy tavuklar ve patates haşlandıktan sonra bezelyelerin suyunu süzerek tencereye koy birkaç dakika daha su kaynadıktan sonra altını kapat işin bitti

• teşekkürler deneyeceğim :)

• Tabiki makarna 😂

0|1
    0|0
    • Başka? Ben de makarna, mantı veya hazır ürünler (patates kızartması, pizza, köfte, sucuk) gibi şeyleri yapabiliyorum. Onun dışında yumurta veya tost felan da yapıyorum ama başka bişey yok. Yani belli bir yerden sonra hep aynı şey yenmiyor.

• Deneyeceğim, teşekkürler :)

• Rica ederim afiyet olsun şimdiden 😊

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• Makarna, Hazır Çorba, Dondurulmuş Ürünler

0|0
    0|0
    • Çorba nasıl aklıma gelmedi anlayamıyorum. Teşekkürler. Bu arada dondurulmus ürün ben genelde pizza, patates veya köfte kullanıyorum ama başka şeyler de var sanırım. Ekstra önerdiğiniz bir şey var mı?

Yükleniyor...