Dominos bol malzemos fiyaskosu?

Bizim burdan dominos bol malzemos soyledigimde malzemeyi cok az koyuyolar. Sikayet edicem falan mi diyim yoksa daha fazla koyarmisiniz falan mi? Hangiisni dikkate alirlar

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gecen pizza istedim ayni reklamlardaki gibi olanindan istiyorum dedim bayanda öyle pizzamiz yok dedi telefonu yuzune çarptim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Önce uyar , hala devam ederlerse şikayet et

0|0
    0|0
  • Hiç birini, eğer içinde malzemeyi değiştiriyorsa tamam ama az koydular diye bir şey olamaz. Çünkü adamlar sana standart bir miktar vermiyorlar

0|0
    0|0
    • Ama internet sitelerinde yazdiklari her malzemeyi koymuyolar ayrica gecen soyledigimde sadece biber yedim resmen

• Yuh abartma ya, sadece biber koymazlar eğer diğerlerini çıkarttırmadıysan :)) bol malzemos demek orada 1 kilo jambon olacak demek değil malzeme sayısının fazla olması demek.

Birde gece geç saat ve şubeye göre değişiklik olabilir. Sitede hem de resimdeki gibi olmaz notu vardı galiba

• Arkadas ne kadar meraklisiniz insan saci yemeye piza hamuruna keratinin katilir insan sacinda ve tirnakta bulunur simdilik insan sacindan uretiyorlar ayrica o misirlarin alayi gdo lu misir

0|0
    0|0
  • Papa john's dene

0|0
    0|0
  • bol demelerine bakma hepsi reklam amaçlı zaten

0|0
    0|0
  • dominos merkeze şikay et

0|0
    0|0
  • Yalnız ben BOL MALZEMOS demiştim diye çıkışta bulun, o iş hallolur ;)

0|0
    0|0
  • Şikayet Et online olarak dönüş yaparlar

0|0
    0|0
  • Sikayet edicem de hangi sehir orasi

0|0
    0|0
  • Bence de bol tomatos baska bisey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Dikkate almazlar

0|0
    0|0
  • şikayet et

0|0
    0|0
  • Şikayet edicem deme şikayet et düzeltsinler

0|0
    0|0
  • bir daha buradan almayacağım de ve alma.

0|0
    0|0
  • şikayet tehdit eder gibi daha antipatik. sanmam dominos yapsın ama sen daha iyi bilirsin

0|0
    0|0
  • Direk şikayet et

0|0
    0|0
Yükleniyor...