Kapat

Yabancıların İçtiği Kahve?

Yabancı dizilerde sürekli görüyorum iş yerinde veya kahvaltıda bardaga doldurup içiyorlar nescafe bardagı veya daha büyük yani bizim türk kahveleri gibi degil onun tarifini nerde bulabilirm?

bende yapmak istiyorum internette araştırdıgım kadarıyla ismi Türkçe anlamıyla " Filtre kahve " ama aranızda bilen varsa yazsın nasıl yapcaz falan cok merak ediyorum sürekli yabancı dizi izliyen birisi olarak

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bizde hergün içiyoruz ama makinada yapıyoruz biz. Makinaya su koyuyorsun diğer bölmesine de eğer makinanın kendi filtresi varsa kahveçekirdeklerini koyuyorsun yoksa beyaz filtre kağıtları varya hani onları yerleştiriyorsun sonra kahveyi koyuyorsun gerisini makina yapıyor zaten 😄

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim yabancılar değil bizde içiyoruz😊 Kahve makineleri var onların hazneleri olur Oraya kağıt filtreyi koyarsın sonra filtre kahveyi african blue tavsiye ederim o yavaş yavaş suyu kaynatarak damlar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Nescafe klasik işte

0|0
    0|0
  • Makinaya gerek yok hani su yesil cay yaptigimiz filtre bardaklar var ya onlarla oluyor ben her gun iciyorum😀

0|0
    0|0
    • nasıl olacak işte kac kaşık kahve v. s koyacağım?

• filtre kahve yerine normal türk kahvesi olurmu bak yani ben erkegim hiç kahve yapmadım hayatımda

• Seviyem yetmedigi icin link veremiyorun ama youtube yardimci olacaktir

• Makinasını al

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...