İlk yemek deneyiminiz nasıldı *ilk ne yemeği yaptımnız?

ben tarhana yapmıştım çok sulu olmuştu :)

0|0
2525

En İyi Erkek Görüşü

• 6 yaşındaydım. Evde yalnızdım. birçok kez babamdan ve annemden patates kızartmanın nasıl yapıldıgnı izlemiştim.
    2 tane patates soydum güzelce dilimledim gördüğüm gibi.
    Tavaya yağı döktüm patatesleri koydum.
    Tavadanmıydı yoksa yağımı az olmuştu bilmem ama patatesler yapışmıştı tavaya. Tam o sırada bizimkiler geldi eve. Panikle ocağı kapattım odama koştum :D Ben dayak yemeyi beklerken kahkaha atarak girdi annem içeri.
    Sonra öğretti bana :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hatırlamam mı.
    9-10 yaşlarındayım. Hocam söylemişti. Zoru başarırsanız kolay bebek oyuncağı olurdu elinizde gibi bir sözdü.
    Tabi bu söz biraz pohpohlamış beni eve gittiğimde patlicanlı et yemeği deneyimim olmuştu.
    Sadece başı ve totosu kesilmiş patlıcanlar biraz su domates dogramasi kabuklu ve buzluktan çıkan etler çozülmemiş bile. Hepsi bir tencerenin içinde misler gini softayida hazirlamistim. Yani tabak kasik ve turşu.
    Yemekte bence ne kadar annemin kine benzemesede pişmişti. Annem ve babam eve geldiğinde bakakalmişlardı çok komikti bir de ikiside 1 çatal ucundan almıştı.
    Sonra tabi ki çope gitti maalesef tüm aksam ağlamıştım ben ona ekmek bancaktım diye.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Sucuklu tost pek beceremem yemek filan :)

1|0
    0|0
  • Çok güzel yapmistim. domates corbasiydi sanirim. ya da ayran :)

1|0
    0|0
  • Makarna tabii ki.

1|0
    0|0
  • bak işte yemek yapmayı deneyin bir kız millet elinde telefon instagram facebook dolaşırken yemek yapmayı denemiş

1|0
    0|0
  • Karışık tost yaptım :P

1|0
    0|0
  • menemen sayılır mı.

1|0
    0|0
  • hazir tarhana çorbasi yapmistim 😂 Sanirim iyi oldu :)

1|0
    0|0
  • Yumurta Sucuk sonrada Pilav :D

1|0
    0|0
  • Tost yaptım apartman yaniyodu

1|0
    0|0
  • ilk pilav yapmıştım gayet güzel olmuştu :D

1|0
    0|0
  • ben direk pro başladım kuru fasülye pilav gayette güzel oldu

1|0
    0|0
  • Makarnaydı tabi ki :D
    ve berbat olmuştu

1|0
    0|0
  • ben ilk taze fasulye yapmıştım annem anlattı telefondan :D

1|0
    0|0
  • mantar soslu tavuk yaptim dehset-ul vahset oldu :) sonrada ben 78 kilo oldum

1|0
    0|0
  • Makarna

1|0
    0|0
  • pilav ve et sote yaptım :D pilav azcık yanmıştı ama insan kendi yapınca yiyor :D

1|0
    0|0
  • Yumurta kırmışımdır herhalde :)

1|0
    0|0
  • Yumurta kırmıştım

1|0
    0|0
  • hııı ben pilav yapmıştım lapa olmuştu :(

1|0
    0|0
  • Sigara böreği 😄 Basit olduğu için fena olmamıştı.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 24

• ilk ben tavuk corbasi denemistim :D felaketti :D

1|0
    0|0
  • 3. sinifa gidiyordum köy ekmegi yaptim sofraya koydum arkami dondugumde yoktu 😎 yemek olarakta ilk pilav yaptim 40 kisiye 😊

1|0
    0|0
  • Pilav. Pirinci ayıklamayı unutmuştum bunu kavururken farkettim. Pirinçleri annem görmeden poşete doldurucam derken yerler rezil olmuştu sonra kat kat poşete doldurup yerleri süpürüp silmiştim o sırada da yaz tatili için köydeydik dağa doğru baya yürüyüp uçurumdan fırlatmıştım poşetleri ne gündü be ahahaha yıllar sonra da anlatmıştım

1|0
    0|0
  • Makarna yapmıştım ilk 3. sınıf falandım, yaşım ilerlediğinde de ilk yaptığım ciddi yemek karnıyarıktı

1|0
    0|0
  • Yumurta yapmistim
    Yag koymayi unutmustum

1|0
    0|0
  • patates yemeği ve pilav yapmıştım patates yemeği güzel olmuştu ama pilav tuzsuzdu hiç tuz atmamışım piştikten sonra fark etmiştim :)

1|0
    0|0
  • pilavla baslamistim

1|0
    0|0
  • Yumurta kirmistim ocagin ustune dusmustu 😂😂

1|0
    0|0
  • Ilklrr kötü olur genelde ilk Türk kahvemin ilk pastamin ilk patates kizartisimin halini gorseydnz oo

1|0
    0|0
  • Kek yapmıştın tarifte kabartma tozu yazmadığı için katmadım, saçma bişeye dönüştü 😂😂

1|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum

1|0
    0|0
  • Aynen bende tarhanaydi. Tabi hazir corbaydi

1|0
    0|0
  • Pilav yapmıştım kıvamında olmuştu

1|0
    0|0
  • Poğaça yapmıştım harika olmuştu😌😌

1|0
    0|0
  • Dayimla makarna yapmıştım sadece ikimiz yemistik ve aksama hastaneyi boyladik

1|0
    0|0
  • manti yapmistm 😃

1|0
    0|0
  • tel şehriyeli çorba ve salata yapmıştım =) çorba azcık makarnaya dönüyordu ama kurtardım =)

1|0
    0|0
  • Oyı bır ızleycıydjm ondan mı acemı sansımı bılmem ılk zamanlar yaptıklarım hep cok guzel oluyordu😀

1|0
    0|0
  • Pilav

1|0
    0|0
  • söğürme yapmısıtm güzel olmustu

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4
Yükleniyor...