Pizza ile lahmacun karşılaştırmasına bu açıdan baktınız mı?

Kültürlü, saygılı, düşünceli, karakterli insanlar pizzayı daha çok sever
Hanzo, kıro, gelişmemiş, kıllı insanlar lahmacunu daha çok sever

- Lahmacun seven herkes hanzo kıro değildir ama pizzadan daha çok seviyorsa sıkıntı var

1|2
3640

En İyi Erkek Görüşü

• cahilsin işte küt sün özentisin hatta batı sempatizyanısın yani kendine ayit bir fikrin bile yok araştır bu yazdıgımı seksenlerden önce ünlü pizza zincirlerinden biri türkiyedeki potansiyeli farkediyo ve türkiyenin merkezi yerlerinde piza dükkanları acıyor ve türkiyede bu sektöre baslıyo fakat bitane bile satış yapamıyıp zarar ederek dükkanlarını kapatmak zorunda kalıyolar daha sonra bunla ilgili anketleryapilarak sebebi arastırılıyo pizzanın türk damak tadına uymadıgı sempati duyulmadıgı halkın yerli lezzetler olan lahmacun pide ve dönere ilgi duydugu annasılıyo bakıyoki bu pazara bu sekilde giremiycek bu seferde pizza için ampati uyandırıcak yeni neslin onu örenmesini saglayacak tercih meselesi olmasını saglıycak gizli reklam çalışmalarına baslıyor ve televizyon üzerinden o zamanın çocuklarına yani bugün kültürlü dedigin kendi kültürünü unutmuş mallarına ulasıyo neyle biliyomusun bir çizgi filimle yıllarca beyinlere işliyo ve 80 lerin sonunda bu firma türkiyede satış rekorları kırıyo yani anlıycagın bu olayın kültürle alakası yok muhtemelen ks de bu olayı anlattıgım için bu yazıyı kaldıracak ama kim okusa kar o çizgi filim ne bil bakalım ben söyliyim ninja kaplumbaglardı

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Lahmacunu evde yapamıyorum. Pizzayı yapabiliyorum. Dısarı gittigimde lahmacun tercih ederim cunku nadir yiyorum. Ikiside guzel gozumde ayrim yapmıyorum. Bunun dediklerinle alakası yok bence. Insanlar yediklerine gore kultursuz degil en fazla damak zevki kötü, iyi olur.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• Kezbanlar insanları böyle saçma sınıflamalara maruz bırakır.
    İnsanlar damak tadlarına ve keyiflerine göre seçer yiyeceklerini
    Evde makarna yiyen dötüm, kalkmış pizzayla pide yi birbirine düşürecek 😂

3|1
    0|0
  • Ne alaka ulan, kendi kültürümüze ait bir yiyecek olan lahmacunu sevmenin nesi hanzoluk kroluk?

0|0
    0|0
  • Neden böyle düşünüyorsun? Lahmacun bizim mutfağımızdan, pizzadan daha çok sevmemizin nedeni belki budur? Sen yıllarca her cenazede her düğün yemeğinde her gittiğin yerde lahmacun ye, sonra batıya özenen hani o kültürlü karakterli insanlar sana pizza versinler hemen pizzacı ol şu kadarcık karakterin yok bırak sen lahmacuna layık değilsin.

0|0
    0|0
  • Pizzadan daha çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • Pizza da yerim lahmacun da Kezban

1|1
    0|0
  • Türk bükünde ki Rus kızları da demek ki kro :o
    Onlarda neredeyse her gün lahmacun yiyorlar :o
    Vay be daha neler öğreneceğiz.. Yediği nimet bile insanın kro olup olmadığını belli ediyor :o :o

0|0
    0|0
  • Kısmen gülerekte olsa katılıyorum ama Batı taklitçiliğine karşı yine öz kültürümüz yerli lahmacunu savunacağım ve sen gibi batının pizzasını değil bilimdeki ve sanatta ki başarılarının takipçisi ve hayranıyım

0|0
    0|0
  • Bu ne saçma ayrımdır

0|1
    0|1
  • İkisinin tadı lezzeti yeri ayrı, ince hamurlu bit lahmacun pizzaya göre daha az kalorili daha az kilo yapar pizzanın içinde menşeini bilmediğin ucuz sosisler salamlar mevcut en ucuz şekilde

0|1
    0|0
  • lahmacun seven orspu çocuğudur

0|1
    1|1
  • Pizza daha güzel

0|0
    0|0
  • Senin üstüne lahmacun döşer severim.. o tezi kendin onaylican mi bakalim gör.. varos.

0|0
    0|0
  • Pizza yıyenlerın çoğu sonradan gorme özentı olduklarını dusunebılır mı akıllar acaba?

0|1
    0|0
  • Bakmasım

0|0
    0|0
  • Boyle bir cümleyi yazmak için cok mu dusun dun.. İtalyanlar lahmacun mu biliyor... Sevsinler... Çok alakasız olmuş. Bu ülkenin yarısı pizza yememiştir bile yarısı pizza ya bilmez bile.

0|0
    0|0
  • Bence böyle saçma, anlamsiz, bir taraftan uydurma şekilde bu ayrımı yapanda sıkıntı var.

0|1
    0|0
  • hadi lan senin önüne lahmacun koysalar bende fazla yersin mk

0|1
    0|1
  • Lahmacun sevende sıkıntımı var pizza nedir Lahmacun Dururken Saçma saçma soru 🐤🐤

0|0
    0|0
  • Bakmış oldum kezban

0|1
    0|0
  • Yemekle karakter ölçmek. Sonrasini okumadim zaten.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 35

• norweçli tanıdıklarımız var. geldi kebap yedirdik. giderken kebap şişi alıp orada arkadaşlarına yapıyormuş. norweçli türk değil ırk olarak norweçli yani avrupalı senin kültürlü dediklerin... avrupalı türk yemeklerine hayran. inan lahmacunu tatsalar pizzayı bırakırlar :D

0|0
    0|0
  • Kim yapti bu arastirmayi sen mi?

0|1
    0|0
  • Pizzayı elin italyanları buldu diye mi bu ayrım. Lahmacunu elle yiyenleri görünce iğrenirler (başka nasıl yenicekse) ama gider pizzaları lahmacundan daha beter götürür.
    Yani bunun krolukla, saygınlıkla falan filan alakası yok o senin pizzayı yiyenleri gördüğün üst rütbe sadece batı özentisi kişiliklerden başka birşey değil.

0|1
    0|0
  • Hay senin beynini.. pizza sevmiyorum midemi bulandiriyor ayrica lahmacun yerken ingilizce konusup opera dinliyorum hadi bunu da aciklayin ateyizler

0|1
    0|0
  • Italyanlarin mutfağı olduğu için mi saygılı oluyor? Italyanlarin en az Türkler kadar barbar ve hanzo olduğunu biri bu kızımıza söylesin

0|0
    0|0
  • Ne alaka? Yemeğe göre insanın kriterleri belirlenemez. Herkesin damak tadı faklı.
    Böyle düşünenler in kriterleri ortada zaten.

0|0
    0|0
  • Ahahaha sacmalik bu gerçekten ne alakası var ki o Zaman et seven hayvan mantar seven sucuk seven sosis seven insan mı lahmacun da bir kültüre aittir ve ne Mutlu
    Türk kültürüdür elin İtalya'nın pizzası da insanlık kendi isimiz hayvanlik olmus haberimiz yokmus :/

0|0
    0|0
  • Alakasi yok. Çoğu insan kendi ülkesinin mutfağını daha çok sever. Simdi fransa da birisi pizzaya benzer başka birşeyi daha çok sevdiginde kro mu oluyor ne sacma.

0|0
    0|0
  • Kıllı insanlar lahmacun severmiş😂 manken gibi kızlar lahmacun siparişi veriyor onlar da hanzo o zaman 😀

0|1
    0|0
  • saçma kıyaslamalar yapmayın

0|1
    0|0
  • lahmacun daha sağlıklı olduğu için ben her zaman onu tercih ederim :)
    çok şükür benzetmelerinizden uzak olduğumu düşünüyorum :) :)

0|1
    0|0
  • Hey Allahım... ilkokul kaçsin acaba

0|1
    0|0
  • Çok saçma bir yaklaşım

0|0
    0|0
  • Bu kadar saçma birşey daha okumadım. Ben ikisini de tüketen bir insanım. Ve lahmacunu daha çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • Pizza daha çok severimde alakası yok bunla

0|0
    0|0
  • İkisinide seviyorum😂

0|0
    0|0
  • Hic biri anamin yemeğini geçemez

0|0
    0|0
  • Lahmacun bana daha lezzetli geliyor

0|0
    0|0
  • Canım istediğinde pizza yerim , canım istediğinde lahmacun yerim. Katılmıyorum. Ama tabii sürekli lahmacun veya pizza yenmez

0|1
    0|0
  • bir erkeğin bir kadınla lahmacun yemesi samimiyetinin göstergesidir - özcan deniz

0|1
    0|1
  • Kızlar Devam
    15
Yükleniyor...