Şarap nasıl içilir?

ayyaş oldum arkadaşlar rakiyida bilmiyorum anlatırsınız sevinirim. yanına ne alayim bilmiyorum. d bu arada sarap afrikadan geldi iyimi kötumu bilemiyorumşarap nasıl içilir?

0|0
513

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Şarabı yavaş içmelisin. Yoksa direkt çıkarırsın içtiğini. Bira gibi kafaya dikilip çerezle falan içilmez yani. Hatta ''şarap içilmez tadılır'' diye bir deyim vardır. yemekle içmeyeceksen yemekten 1-2 saat sonra içmeye başla ve ağır yemek yeme o gün. ben yemekle içmeyi sevmiyorm. rokfor, dil peyniri ve eski kaşarla iyi gider yanında badem ve sarı leblebi de iyi gider badem tercihimdir. Evde kaşar varsa kaşarla da iyi gider. Şarkı seçimim de şahsen louis armstrong, leonard cohen iyi gider romantik bir ortam için. Yavaş yavaş demlenirsiniz.2 saatte falan 1 litreyi içersin.

0|0
    0|0
  • Elinle şişeyi alıp istersen kafaya dikip ya da benim tercihim bardağa koyup içmek :D

1|0
    0|0
  • Birşey almana gerek yok ama kaju alırsan süper olur.

0|0
    0|0
  • Iyi gibi gorunuyor 1 yillik nasil iclir derken yani

0|0
    0|0
  • Şarabın tadını seven insanlar bana garip geliyor gidip sirke içseler aynı şey.

0|0
    1|0
  • 1 yıllık şarap içilse de bişey farketmez. istersen kafana dik istersen guru gibi iç :D aynı tadı alırsın.

0|0
    0|0
  • Beni al kanka

0|0
    0|0
  • Baharatlı yiyeceklerin yanında çok iyi gider.

0|0
    0|0
  • Rakı haydarisiz olmaz.. Meyva da iyi gider.. Yoğurt sarımsaklı

0|0
    0|0
  • Yanacaksın

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Geçtiğimiz sene akşamları bir iki kadeh içiyodum sigarayla beraber çok yavaş içilir

0|0
    0|0
  • Rakı agır baya dene gör 😃

0|0
    0|0
  • normal adam gibi içilir yani bardağa koy ve dik kafana

0|0
    0|0
  • Şarap bardağıyla içmenin tadı başkadır. Kafaya dikipte içmek ne öyle. Yanına da peynir, baharatlı yiyecekler

0|0
    0|0
Yükleniyor...