Kapat

Hamarat arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

Kızlar bana güzel bir tavuklu makarna tarifi söyler misiniz? Internette çok tarif var ama ben denediğiniz şeyleri istiyorum. Böyle tavuklu domatesli bir makarna hatta dışarda yediğimde üzerine mısır koyuyolardı çok yakışıyodu böyle bir tarif istiyorum?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• bak tavukları julyen dedigimi uzun uzun şekilde doğra ve tavada sotele (kavur) ardından baharatını at domates sogan çesnisi tavuk bulyon sarımsaklı çeşni gibi hepsini atma ama benim tercihim eğer domates sos yapacaksan domates çesbi ve tavuk bulyon kullanman az da tuz attınmi cok lezzetli bir karışım elde etmis olursun...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• www.nefisyemekmutfagi.com/.../...ekmutfagi-com.jpg

Mısırlı Tavuklu Makarna

Malzemeler : 100 gram konserve mısır, Yarım paket kelebek makarna, 300 gram tavuk eti, 2 sivri biber, 1 çorba kaşığı tereyağı, 5 adet mantar

Yapılışı : Makarnaları tuzlu kaynayan suda haşlayın. Süzüp üzerine az zeytinyağı gezdirin. Tavuk etlerini küp şeklinde doğrayın ve tereyağında pişirin. Üzerine mantarları da ekleyip 4 dakika pişirin. Makarnayı da bu karışımın içine ekleyip harmanlayın. Haşlanmış mısırları da ilave ederek karıştırın ve sıcak olarak servis yapın.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Makarna krema garnitür tavuğun kalça kısmından küçük küçük kuşbaşı mısır hepsini özleştir

0|0
    0|0
  • İlla kızlara mı soruyorsun

0|0
    0|0
  • Penne polo yaz onu yap

0|0
    0|0
  • Makarnayı haşla tavukla karıştır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bizim kuzenle yaptimiz tavuklu makarna kovayla yenilmişti cook ciddiyim acısı fazla olsun diye çok abartmisiz yaklaşık 1 kova makarna anca yenilebilecek kıvama getirmişti ve herkes 2 3 tabak yemişti -.-

0|0
    0|0
    • Tarif alabilir miyim

• Tavuk sote yap önce soğan domates biber tavuk bunları sotele sotelerken salcali sarimsakli acı biberli karışım yap içine şu ekle onu karistir tavaya dok gezdirerek ardindan acı sos diye bir sey var bizim akdeniz bölgesinde kısırin yanına koyulur ondan ekle yoksa acı biber turşusunu minik minik dogra ekle sarımsak ekle bol ve acı süs biberi yine minik minik ekle pismesine yakın baharat ekle makarnayi haşla suz ve birazcık margarin ekle tencereye ardından soteyle birlestir tamamdir :D

• Çok teşekkür ederimm şimdi yapıyorum :))

Yükleniyor...