Anlatsanıza :) hiç değişik ilginç garip ama güzel yemekler yediniz mi?( resim isterim) Neydi o?

Anlatın bana neydi onlar? Ağzımın da suyu aksın diye resim koyun. Gece gece herkesin günahına girelim. Bu arada bunlarda benim aklımdakiler;

--misal tavukgöğsü tatlısı başlı başıına bir ilginç yemek bence. tatlıda tavuk var. ve güzel.
Anlatsanıza :) hiç değişik ilginç garip ama güzel yemekler yediniz mi?( resim isterim) Neydi o?--bir tanıdığım fırında kremalı tavuk yapmıştı üstüne ise bildiğimiz mısır gevreği dökmüştü bidaha pişirmişti çok güzel yeniyodu.
-- ısırgan kuymağı denen bişey var. görüntüsü kötü. koyu yeşil benekleri olan yeşil bir püre :D pişirilmesini görseniz oda kötü. otu haşlarken iğrenç bir koku. ama sonra mısır unu ve tereyağı ve sarmısakla birleşip aşık olunası bişey oluyor.
--erik soslu bonfile ya bunu yediğim yerde minnacık verdiler doyamadım. sevenleri ayrımayın tüm tavayı getirin dedim ama... erik nasıl bir ete bu kdr yakışabilir? bidaha da yiyemedim. fakirim ben biftek kim ben kim :(-- künefe, aşırı yağlı olduğundan çok yiyemesemde lezzet vışşşşş

Güncellemeler:
ooooof ama ya hiç oynamıyosunuz sizde. xper kasmayın.
resimlendirin ballandırın anlatın. içiniz kof. yaşlanmışsınız ölmüşsnüz :(

0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...